LoGGic+

10 kropli zawiera 5 x 109 jtk. Lactobacillus rhamnosus GG (ATCC 53103), 2 mg witaminy E, 10 µg witaminy D.

Nazwa Zawartość opakowania Substancja czynna Cena 100% Ost. modyfikacja
LoGGic+ but. 7 ml, krople doustne, zawiesina

Lactobacillus rhamnosus GG

19.99 zł 2019-04-05

Działanie

Dietetyczny środek spożywczy specjalnego przeznaczenia medycznego w postaci kropli doustnych (zawiesiny). Połączenie wyselekcjonowanych bakterii probiotycznych Lactobacillus rhamnosus GG (ATCC 53103) z odpowiednią dla wieku pacjentów ilością witaminy D i E  na bazie średniołańcuchowych kwasów tłuszczowych, wspomaga postępowanie w zaburzeniach czynnościowych pracy przewodu pokarmowego, profilaktyce biegunek oraz skutków związanych z deficytem witaminy D i E. Preparat bezglutenowy, bez laktozy.

Dawkowanie

Doustnie. Noworodki, niemowlęta i małe dzieci: 10 kropli dziennie, bezpośrednio do jamy ustnej lub po rozpuszczeniu w letnim płynie. Wstrząsnąć przed użyciem.

Wskazania

Postępowanie dietetyczne we wspomaganiu odporności, w biegunce infekcyjnej, w trakcie i po antybiotykoterapii, w zespole jelita nadwrażliwego (IBS), w alergii i nadwrażliwości pokarmowej, w celu odbudowy mikroflory jelitowej, w celu uzupełnienia diety o witaminy D i E.

Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu.

Środki ostrożności

Równoległe stosowanie u niemowląt lub przez matki karmiące piersią, innych preparatów z witaminą D wymaga konsultacji medycznej.

Uwagi

Preparat należy przyjmować pod nadzorem lekarza. Nie jest odpowiedni do stosowania jako jedyne źródło pożywienia. Nie jest przeznaczony do stosowania pozajelitowego.

Cena

LoGGic+, cena 100% 19.99 zł

Preparat zawiera substancję: Lactobacillus rhamnosus GG

Lek refundowany: NIE
Informacje o lekach dostarcza:

"Właściciel portalu Poradnikzdrowie.pl nie jest właścicielem Bazy Leków. Dostawca bazy leków oświadcza i informuje, że dokłada wszelkich starań, aby wszystkie opisy leków były zgodne z obowiązującym stanem wiedzy, a także oświadcza jednocześnie, że podstawowe znaczenie prawne ma zawsze ulotka dołączona do konkretnego leku, zatwierdzona przez Ministerstwo Zdrowia."