LiotoMax® Duo

Aqua, Ruscus Aculeatus Root Extract, Citrus Limon Peel Extract, Solidago Virgaurea Extract, Olive Oil PEG-7 Esters, Propylene Glycol, Diosmine, Troxerutin, Carbomer, Menthol, Sodium Hydroxide, Phenoxyethanol, DMDM Hydantoin, Methylparaben, Propylparaben.

Nazwa Zawartość opakowania Substancja czynna Cena 100% Ost. modyfikacja
LiotoMax® Duo 100 g, żel 19.99 zł 2019-04-05

Działanie

To złożony preparat ograniczający dyskomfort przemęczenia i ciężkości nóg oraz redukujący tworzenie się tzw. pajączków. Posiada wyjątkowo bogaty skład: diosminę, troxerutyną oraz narygininę, hesperydynę i ruskogeninę zawarte w standaryzowanych wyciągach z Nawłoci, Cytryny i Ruszczyku. Tak dobrane składniki szybko i skutecznie poprawiają komfort zmęczonym nogom żel doskonale się wchłania, poprawia elastyczność i nawilżenie skóry, odświeża oraz łagodnie chłodzi dając uczucie relaksu i delikatnego pobudzenia krążenia.

Dawkowanie

Niewielką ilość żelu wetrzeć w skórę i lekko masować. Stosować 2-3 dziennie.

Wskazania

Przeznaczony jest do codziennej pielęgnacji oraz masażu nóg i stóp. 

Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu.

Uwagi

Tylko do użytku zewnętrznego. W przypadku uczulenie na któryś ze składników należy przerwać stosowanie.

Cena

LiotoMax® Duo, cena 100% 19.99 zł

Preparat zawiera substancję:

Lek refundowany: NIE
Informacje o lekach dostarcza:

"Właściciel portalu Poradnikzdrowie.pl nie jest właścicielem Bazy Leków. Dostawca bazy leków oświadcza i informuje, że dokłada wszelkich starań, aby wszystkie opisy leków były zgodne z obowiązującym stanem wiedzy, a także oświadcza jednocześnie, że podstawowe znaczenie prawne ma zawsze ulotka dołączona do konkretnego leku, zatwierdzona przez Ministerstwo Zdrowia."