Latopic® - Żel do mycia ciała i włosów

Żel zawiera: metabolity Lactobacillus sp., SyriCalm®, AQUAXYLTM, OLIVEM® 300, biolipid (Coco-Glucoside, Glyceryl Oleate), polidokanol, betainę, pantenol, alantoinę, glicerynę.

Nazwa Zawartość opakowania Substancja czynna Cena 100% Ost. modyfikacja
Latopic® - Żel do mycia ciała i włosów 400 ml, żel 28.49 zł 2019-04-05

Działanie

Żel do mycia ciała i włosów. Zawiera metabolity Lactobacillus sp., które w naturalny sposób działają przeciwdrobnoustrojowo, pomagają zapobiegać rozwojowi Staphylococcus aureus, który może zaostrzać objawy skórne u osób ze skórą atopową. Łagodzi świąd i podrażnienia skóry ciała i głowy. Długotrwale nawilża i niweluje uczucie napięcia skóry. Delikatnie myje nie naruszając płaszcza hydrolipidowego naskórka. Nadaje włosom miękkość i ułatwia rozczesywanie.

Dawkowanie

Zewnętrznie. Nanieść niewielką ilość preparatu na dłonie, delikatnie rozprowadzić żel na zwilżonej skórze ciała, głowy i na całej długości włosów. Spłukać wodą. Następnie skórę i włosy dokładnie osuszyć ręcznikiem.

Wskazania

Codzienna higiena i pielęgnacja atopowej, suchej i skłonnej do podrażnień skóry ciała i głowy oraz włosów niemowląt (już od 1. dnia życia), dzieci i osób dorosłych.

Uwagi

Żel nie zawiera substancji zapachowych i sztucznych barwników. Nie zawiera mydła, siarczanów (SLES, SLS). Nie szczypie w oczy.  

Cena

Latopic® - Żel do mycia ciała i włosów, cena 100% 28.49 zł

Preparat zawiera substancję:

Lek refundowany: NIE
Informacje o lekach dostarcza:

"Właściciel portalu Poradnikzdrowie.pl nie jest właścicielem Bazy Leków. Dostawca bazy leków oświadcza i informuje, że dokłada wszelkich starań, aby wszystkie opisy leków były zgodne z obowiązującym stanem wiedzy, a także oświadcza jednocześnie, że podstawowe znaczenie prawne ma zawsze ulotka dołączona do konkretnego leku, zatwierdzona przez Ministerstwo Zdrowia."