Latopic® - Regenerujący krem do rąk

Krem zawiera: metabolity Lactobacillus sp., DuraOuenchTM IQ kompleks przeciwświądowy (wosk z ziaren jęczmienia olej arganowy, ekstrakt z masła shea), polidokanol, mocznik, pantenol, alantoinę, masło shea, olej canola, glicerynę, trójglicerydy kwasów kaprylowego i kaprynowego.

Nazwa Zawartość opakowania Substancja czynna Cena 100% Ost. modyfikacja
Latopic® - Regenerujący krem do rąk 50 ml, krem 15.6 zł 2019-04-05

Działanie

Regenerujący krem do rąk o lekkiej konsystencji. Zawiera metabolity Lactobacillus sp., które w naturalny sposób działają przeciwdrobnoustrojowo, pomagają zapobiegać rozwojowi Staphylococcus aureus, który może zaostrzać objawy skórne u osób ze skórą atopową. Długotrwale nawilża, wygładza i intensywnie regeneruje naskórek. Chroni przed wpływem czynników zewnętrznych i sprawia, że skóra staje się mniej podatna na pęknięcia i podrażnienia. Łagodzi świąd i podrażnienia. Krem dobrze się wchłania, pozostawiając na skórze delikatny, ochronny film. Krem chroni skórę przed działaniem niskich temperatur i wiatru oraz łagodzi wywołane przez nie podrażnienia.

Dawkowanie

Zewnętrznie. Nanieść cienką warstwę kremu na oczyszczoną skórę dłoni i delikatnie rozprowadzić. Zaleca się stosowanie po każdym myciu rąk.

Wskazania

Intensywna pielęgnacja atopowej, suchej i skłonnej do podrażnień skóry dłoni, a także skóry narażonej na działanie szkodliwych czynników zewnętrznych od 1. dnia życia.

Uwagi

Krem nie zawiera substancji zapachowych, sztucznych barwników i konserwantów.

Cena

Latopic® - Regenerujący krem do rąk, cena 100% 15.6 zł

Preparat zawiera substancję:

Lek refundowany: NIE
Informacje o lekach dostarcza:

"Właściciel portalu Poradnikzdrowie.pl nie jest właścicielem Bazy Leków. Dostawca bazy leków oświadcza i informuje, że dokłada wszelkich starań, aby wszystkie opisy leków były zgodne z obowiązującym stanem wiedzy, a także oświadcza jednocześnie, że podstawowe znaczenie prawne ma zawsze ulotka dołączona do konkretnego leku, zatwierdzona przez Ministerstwo Zdrowia."