Latopic® - Krem do twarzy i ciała

Krem zawiera: metabolity Lactobacillus sp., kompleks przeciwświądowy (wosk z ziaren jęczmienia, olej arganowy, ekstrakt z masła shea), polidokanol, pantenol, masło shea, lanolinę, witaminę E, oliwę z oliwek, alantoinę, trójglicerydy kwasów kaprylowego i kaprynowego.

Nazwa Zawartość opakowania Substancja czynna Cena 100% Ost. modyfikacja
Latopic® - Krem do twarzy i ciała 75 ml, krem 19.99 zł 2019-04-05

Działanie

Krem do twarzy i ciała. Zawiera metabolity Lactobacillus sp., które w naturalny sposób działają przeciwdrobnoustrojowo, pomagają zapobiegać rozwojowi Staphylococcus aureus, który może zaostrzać objawy skórne u osób ze skórą atopową. Pielęgnuje szczególnie suche i podrażnione partie skóry. Regeneruje płaszcz hydrolipidowy naskórka. Odpowiednio natłuszcza, zmiękcza i uelastycznia skórę. Nawilża i zabezpiecza przed przeznaskórkową utratą wody. Przyspiesza regenerację uszkodzonego naskórka. Łagodzi świąd i podrażnienia. Krem chroni skórę przed działaniem niskich temperatur i wiatru oraz łagodzi wywołane przez nie podrażnienia.

Dawkowanie

Zewnętrznie. Nanieść cienką warstwę kremu na oczyszczoną skórę twarzy oraz punktowo na miejsca szczególnie suche i podrażnione, delikatnie rozprowadzić. Omijać okolice oczu. W celu uzyskania najlepszych efektów preparat stosować minimum 2 razy dziennie.

Wskazania

Codzienna pielęgnacja skóry niemowląt (już od 1. dnia życia), dzieci i osób dorosłych.

Uwagi

Krem nie zawiera substancji zapachowych, sztucznych barwników i konserwantów

Cena

Latopic® - Krem do twarzy i ciała, cena 100% 19.99 zł

Preparat zawiera substancję:

Lek refundowany: NIE
Informacje o lekach dostarcza:

"Właściciel portalu Poradnikzdrowie.pl nie jest właścicielem Bazy Leków. Dostawca bazy leków oświadcza i informuje, że dokłada wszelkich starań, aby wszystkie opisy leków były zgodne z obowiązującym stanem wiedzy, a także oświadcza jednocześnie, że podstawowe znaczenie prawne ma zawsze ulotka dołączona do konkretnego leku, zatwierdzona przez Ministerstwo Zdrowia."