Latopic® - Emulsja do ciała

Emulsja zawiera: metabolity Lactobacillus sp., kompleks przeciwświądowy (wosk z ziaren jęczmienia, olej arganowy, ekstrakt z masła shea), polidokanol, pantenol, masło shea, olej canola, olej z nasion bawełny, alantoinę, trójglicerydy kwasów kaprylowego i kaprynowego.

Nazwa Zawartość opakowania Substancja czynna Cena 100% Ost. modyfikacja
Latopic® - Emulsja do ciała 200 ml, emulsja 23.49 zł 2019-04-05

Działanie

Emulsja do ciała o lekkiej konsystencji. Zawiera metabolity Lactobacillus sp., które w naturalny sposób działają przeciwdrobnoustrojowo, pomagają zapobiegać rozwojowi Staphylococcus aureus, który może zaostrzać objawy skórne u osób ze skórą atopową. Delikatnie natłuszcza wysuszoną skórę całego ciała. Tworzy delikatną warstwę okluzyjną, która zabezpiecza przed przeznaskórkową utratą wody. Regeneruje płaszcz hydrolipidowy naskórka. Łagodzi świąd i podrażnienia. Emulsja dobrze się rozprowadza, szybko wchłania i nie pozostawia tłustego filmu na skórze.

Dawkowanie

Zewnętrznie. Nanieść cienką warstwę emulsji na oczyszczoną, lekko wilgotną skórę całego ciała i delikatnie ją rozprowadzić. Omijać okolice oczu. Zaleca się stosowanie emulsji po każdej kąpieli z użyciem Latopic® - Emulsja do kąpieli.

Wskazania

Codzienna pielęgnacja skóry niemowląt (już od 1. dnia życia), dzieci i osób dorosłych.

Uwagi

Emulsja nie zawiera substancji zapachowych, sztucznych barwników i konserwantów.

Cena

Latopic® - Emulsja do ciała, cena 100% 23.49 zł

Preparat zawiera substancję:

Lek refundowany: NIE
Informacje o lekach dostarcza:

"Właściciel portalu Poradnikzdrowie.pl nie jest właścicielem Bazy Leków. Dostawca bazy leków oświadcza i informuje, że dokłada wszelkich starań, aby wszystkie opisy leków były zgodne z obowiązującym stanem wiedzy, a także oświadcza jednocześnie, że podstawowe znaczenie prawne ma zawsze ulotka dołączona do konkretnego leku, zatwierdzona przez Ministerstwo Zdrowia."