Lactostad Immuno

1 kaps. zawiera mínimum 1 x 109 CFU szczepów Lactobacillus plantarum (CECT 7315 oraz 7316) oraz przynajmniej 50% ZDS* 5 witamin (B9, B6, B12, A, C) i 2 minerałów (cynk, selen). *ZDS- zalecane dzienne spożycie.

Nazwa Zawartość opakowania Substancja czynna Cena 100% Ost. modyfikacja
Lactostad Immuno 30 szt., kaps. 2019-04-05

Działanie

Suplement diety wywierający pozytywny wpływ na układ immunologiczny. Szczepy bakteryjne zawarte w preparacie wykazują działanie antagonistyczne w stosunku do patogenów, oraz innych oportunistycznych mikroorganizmów. Jednocześnie wykazują one słabą aktywność w stosunku do bakterii komensalnych, wywołując efekt immunomodulacji. Witamina B9, B6, B12, A oraz C a także minerały: cynk oraz selen pomagają w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego. Witamina B12 oraz Witamina C przyczyniają się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego. Ponadto, Witamina B6 przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia.

Dawkowanie

Doustnie. 1 kaps. dziennie, podczas posiłku. W celu osiągnięcia najlepszych rezultatów należy stosować 1 kaps. przez co najmniej 2 tygodnie. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Wskazania

Uzupełnienie diety w bakterie probiotyczne, witaminy i minerały wspomagające prawidłowe funkcjonowanie ukladu immunologicznego.

Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na składniki preparatu.

Uwagi

Preparat nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia.

Preparat zawiera substancję:

Lek refundowany: NIE
Informacje o lekach dostarcza:

"Właściciel portalu Poradnikzdrowie.pl nie jest właścicielem Bazy Leków. Dostawca bazy leków oświadcza i informuje, że dokłada wszelkich starań, aby wszystkie opisy leków były zgodne z obowiązującym stanem wiedzy, a także oświadcza jednocześnie, że podstawowe znaczenie prawne ma zawsze ulotka dołączona do konkretnego leku, zatwierdzona przez Ministerstwo Zdrowia."