Klosterfrau Aktiv Kapseln

1 kaps. zawiera: 0,186 g maceratu olejkowego czosnku, 0,064 g maceratu olejkowego kiełków pszenicy z dziurawcem, 1000 j.m. retinolu, 0,01 g octanu α-tokoferolu.

Nazwa Zawartość opakowania Substancja czynna Cena 100% Ost. modyfikacja
Klosterfrau Aktiv Kapseln 144 szt., kaps.

Allium sativum oil,

Retinol palmitate,

Tocopherol acetate

34.75 zł 2019-04-05

Działanie

Zawarty w preparacie czosnek działa przeciwmiażdżycowo i ogólnie tonizująco. Witaminy A i E poprawiają sprawność umysłową i fizyczną.

Dawkowanie

Przyjmować przed posiłkiem (nie rozgryzać) 2 kaps. 3 razy dziennie przez 3 miesiące, następnie 3 razy dziennie po 1 kaps. Kobiety ciężarne nie powinny przekraczać dawki dziennej 10.000 j.m. witaminy A bez zezwolenia lekarza.

Wskazania

Pomocniczo w celu wzmożenia wydolności organizmu i usunięcia zmęczenia; zapobiegawczo w miażdżycy i zaburzeniach trawienia w wieku starszym.

Cena

Klosterfrau Aktiv Kapseln, cena 100% 34.75 zł

Preparat zawiera substancję: Allium sativum oil, Retinol palmitate, Tocopherol acetate

Lek refundowany: NIE
Informacje o lekach dostarcza:

"Właściciel portalu Poradnikzdrowie.pl nie jest właścicielem Bazy Leków. Dostawca bazy leków oświadcza i informuje, że dokłada wszelkich starań, aby wszystkie opisy leków były zgodne z obowiązującym stanem wiedzy, a także oświadcza jednocześnie, że podstawowe znaczenie prawne ma zawsze ulotka dołączona do konkretnego leku, zatwierdzona przez Ministerstwo Zdrowia."