Kerabione Booster

1 kaps. zawiera 150 mg kwasów omega-3, 100 mg wyciągu z owoców plamy sabałowej (80 mg kwasów tłuszczowych), 50 mg oleju z nasion wiesiołka dwuletniego (4,5 mg kwasu gamma-linolenowego), 1,8 mg witaminy E, 1000 µg miedzi i 120 µg witaminy A.

Nazwa Zawartość opakowania Substancja czynna Cena 100% Ost. modyfikacja
Kerabione Booster 30 szt., kaps. 42.99 zł 2019-04-05

Działanie

Suplement diety zawierający ekstrakty roślinne, kwasy tłuszczowe, witaminy A i E oraz miedź. Palma sabalowa przyczynia się do prawidłowego wzrostu włosów. Miedź pomaga w utrzymaniu prawidłowej pigmentacji włosów. Wiesiołek przyczynia się do prawidłowego metabolizmu i funkcjonowania układu hormonalnego. Witamina A odgrywa rolę w procesie specjalizacji komórek. Witamina E i miedź pomagają o ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym.

Dawkowanie

Doustnie. Dorośli: 1 kaps. dziennie, podczas posiłków. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Wskazania

Uzupełnianie diety w składniki przyczyniające się do wzmocnienia włosów u kobiet i mężczyzn.

Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na którykolwiek składnik preparatu.

Uwagi

Preparat nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

Cena

Kerabione Booster, cena 100% 42.99 zł

Preparat zawiera substancję:

Lek refundowany: NIE
Informacje o lekach dostarcza:

"Właściciel portalu Poradnikzdrowie.pl nie jest właścicielem Bazy Leków. Dostawca bazy leków oświadcza i informuje, że dokłada wszelkich starań, aby wszystkie opisy leków były zgodne z obowiązującym stanem wiedzy, a także oświadcza jednocześnie, że podstawowe znaczenie prawne ma zawsze ulotka dołączona do konkretnego leku, zatwierdzona przez Ministerstwo Zdrowia."