Katelin MAG B6

1 kaps. zawiera: 160 mg potasu (305 mg chlorku potasu), 30 mg magnezu (186 mg cytrynianu magnezu) i 1 mg witaminy B6.

Nazwa Zawartość opakowania Substancja czynna Cena 100% Ost. modyfikacja
Katelin MAG B6 60 szt., kaps. o przedł. uwalnianiu 21.0 zł 2019-04-05

Działanie

Suplement diety. Potas pomaga w utrzymaniu prawidłowego ciśnienia krwi, wspomaga prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego i mięśniowego. Magnez przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia, pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni, wspomaga prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego, pomaga w utrzymaniu zdrowych kości i zębów, wspomaga utrzymanie równowagi elektrolitowej oraz pomaga w utrzymaniu prawidłowych funkcji psychologicznych. Witamina B6 pomaga w prawidłowej produkcji czerwonych krwinek, przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia, wspomaga prawidłowe funkcjonowanie układu odpornościowego i nerwowego oraz pomaga w utrzymaniu prawidłowych funkcji psychologicznych.

Dawkowanie

Doustnie: 2-3 kaps. dziennie. Kapsułki należy obficie popić wodą. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Wskazania

Uzupełnienie normalnej diety w potas, magnez i witaminę B6. Szczególnie polecany osobom dbającym o prawidłowe ciśnienie krwi oraz prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego i mięśniowego.

Środki ostrożności

Nie stosować w przypadku nadwrażliwości lub uczulenia na którykolwiek ze składników preparatu. Należy brać pod uwagę ilości potasu i magnezu przyjmowanych z innych źródeł. Zróżnicowana i zbilansowana dieta oraz aktywność fizyczna stanowią podstawę zachowania dobrego stanu zdrowia. Spożycie dziennej porcji preparatu zapewnia deklarowane korzyści dla zdrowia.

Ciąża i laktacja

Nie zaleca się stosowania preparatu kobietom w ciąży i karmiącym piersią.

Uwagi

Preparat nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

Cena

Katelin MAG B6, cena 100% 21.0 zł

Preparat zawiera substancję:

Lek refundowany: NIE
Informacje o lekach dostarcza:

"Właściciel portalu Poradnikzdrowie.pl nie jest właścicielem Bazy Leków. Dostawca bazy leków oświadcza i informuje, że dokłada wszelkich starań, aby wszystkie opisy leków były zgodne z obowiązującym stanem wiedzy, a także oświadcza jednocześnie, że podstawowe znaczenie prawne ma zawsze ulotka dołączona do konkretnego leku, zatwierdzona przez Ministerstwo Zdrowia."