HexaClean Chusteczki

Chusteczki nasączone płynem oczyszczającym zawierającym substancje nawilżające i ochronne (prebiotyk, Olivem®  300) oraz składnik o działaniu aseptycznym - poliheksanid.

Nazwa Zawartość opakowania Substancja czynna Cena 100% Ost. modyfikacja
HexaClean Chusteczki 20 szt., chusteczki 29.99 zł 2019-04-05

Działanie

Chusteczki do pielęgnacji i oczyszczania podrażnionej skóry powiek. Delikatnie oczyszczają skórę powiek i brzegów powiek nie naruszając bariery hydrolipidowej naskórka.

Dawkowanie

Zewnętrznie. Delikatnie przetrzeć chusteczką powiekę usuwając wszelkie zanieczyszczenia i wydzieliny. Nie spłukiwać. Zaleca się używania osobnych chusteczek do każdego oka.

Wskazania

Codzienna pielęgnacja powiek, szczególnie w przypadku podrażnienia i zaczerwienienia skóry powiek spowodowanego przez biologiczne czynniki szkodliwe, jak bakterie i alergeny oraz mechaniczne zanieczyszczenia.

Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na składniki preparatu.

Cena

HexaClean Chusteczki, cena 100% 29.99 zł

Preparat zawiera substancję:

Lek refundowany: NIE
Informacje o lekach dostarcza:

"Właściciel portalu Poradnikzdrowie.pl nie jest właścicielem Bazy Leków. Dostawca bazy leków oświadcza i informuje, że dokłada wszelkich starań, aby wszystkie opisy leków były zgodne z obowiązującym stanem wiedzy, a także oświadcza jednocześnie, że podstawowe znaczenie prawne ma zawsze ulotka dołączona do konkretnego leku, zatwierdzona przez Ministerstwo Zdrowia."