Herbaya Sterole roślinne prawidłowy poziom cholesterolu

4 kaps. zawiera 842,2 mg ekstraktu z nasion soi, w tym 800 mg steroli roślinnych, 12,65 kg w przeliczeniu na nasiona soi.

Nazwa Zawartość opakowania Substancja czynna Cena 100% Ost. modyfikacja
Herbaya Sterole roślinne prawidłowy poziom cholesterolu 60 szt., kaps. 32.22 zł 2019-04-05

Działanie

Suplement diety zawierający źródło steroli roślinnych. Sterole roślinne pomagają w utrzymaniu prawidłowego poziomu cholesterolu we krwi (korzystne działanie występuje w przypadku spożywania co najmniej 0,8 g steroli roślinnych dziennie).

Dawkowanie

Doustnie. W celu wspomagania utrzymania prawidłowego poziomu cholesterolu: 2 kaps. 2 razy dziennie. W celu obniżenia poziomu cholesterolu: 4 kaps. 2 razy dziennie. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Wskazania

Preparat przeznaczony do stosowania jako środek pomagający utrzymać właściwy poziom cholesterolu we krwi.

Przeciwwskazania

Ciąża i okres karmienia piersią. Dzieci poniżej 5. rż. Nadwrażliwość na soję lub na którykolwiek ze składników preparatu.

Środki ostrożności

Ostrożnie stosować u osób przyjmujących leki obniżające poziom cholesterolu.

Ciąża i laktacja

Nie stosować w okresie ciąży i karmienia piersią.

Uwagi

Podczas stosowania preparatu należy unikać spożywania dodatkowych steroli roślinnych powyżej 3 g na dobę. Preparat nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zachowanie dobrego stanu zdrowia wymaga zrównoważonego sposobu odżywiania i prowadzenia zdrowego trybu życia.

Cena

Herbaya Sterole roślinne prawidłowy poziom cholesterolu, cena 100% 32.22 zł

Preparat zawiera substancję:

Lek refundowany: NIE
Informacje o lekach dostarcza:

"Właściciel portalu Poradnikzdrowie.pl nie jest właścicielem Bazy Leków. Dostawca bazy leków oświadcza i informuje, że dokłada wszelkich starań, aby wszystkie opisy leków były zgodne z obowiązującym stanem wiedzy, a także oświadcza jednocześnie, że podstawowe znaczenie prawne ma zawsze ulotka dołączona do konkretnego leku, zatwierdzona przez Ministerstwo Zdrowia."