Herbaya Ginkgo Biloba dobra pamięć i słuch

2 kaps. zawierają 50 mg ekstraktu z liści miłorzębu japońskiego, 2500 mg w przeliczeniu na liście miłorzębu japońskiego.

Nazwa Zawartość opakowania Substancja czynna Cena 100% Ost. modyfikacja
Herbaya Ginkgo Biloba dobra pamięć i słuch 60 szt., kaps. 33.49 zł 2019-04-05

Działanie

Suplement diety zawierający ekstrakt z miłorzębu standaryzowany na zawartość glikozydów flawonowych. Ginkgo biloba wpływa korzystnie na pamięć, sprawność umysłową oraz na słuch. Miłorząb japoński działa korzystnie w stanach wzmożonego wysiłku umysłowego oraz w sytuacjach stresowych. Zawarte w nim substancje aktywne wspomagają mikrokrążenie w naczyniach mózgowych, co wpływa na utrzymanie właściwej pracy mózgu. Dodatkowo ekstrakt z ginkgo biloba dostarcza antyoksydantów, które chronią komórki przed stresem oksydacyjnym.

Dawkowanie

Doustnie. Dorośli: 2 kaps. dziennie. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Wskazania

Suplement diety do stosowania jako środek wspomagający utrzymanie sprawności umysłowej oraz środek wspierający zachowanie dobrej pamięci i słuchu.

Przeciwwskazania

Ciąża i okres karmienia piersią. Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu.

Ciąża i laktacja

Nie stosować w okresie ciąży i karmienia piersią.

Uwagi

Preparat nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zachowanie dobrego stanu zdrowia wymaga zrównoważonego sposobu odżywiania i prowadzenia zdrowego trybu życia.

Cena

Herbaya Ginkgo Biloba dobra pamięć i słuch, cena 100% 33.49 zł

Preparat zawiera substancję:

Lek refundowany: NIE
Informacje o lekach dostarcza:

"Właściciel portalu Poradnikzdrowie.pl nie jest właścicielem Bazy Leków. Dostawca bazy leków oświadcza i informuje, że dokłada wszelkich starań, aby wszystkie opisy leków były zgodne z obowiązującym stanem wiedzy, a także oświadcza jednocześnie, że podstawowe znaczenie prawne ma zawsze ulotka dołączona do konkretnego leku, zatwierdzona przez Ministerstwo Zdrowia."