Flexiderm®

Kompleks sylimarynowo-fosfolipidowy.

Nazwa Zawartość opakowania Substancja czynna Cena 100% Ost. modyfikacja
Flexiderm® 75 g, krem 32.12 zł 2019-04-05

Działanie

Krem o działaniu łagodzącym, przeciwświądowym, nawilżającym i natłuszczającym. Odbudowuje warstwę lipidową skóry. Kompleks sylimarynowo-fosfolipidowy posiada zdolność do usuwania wolnych rodników. Działanie łagodzące objawy atopowego zapalenia skóry oraz zmiany łuszczycowe zostały potwierdzone badaniami pod ścisłym nadzorem lekarzy.

Dawkowanie

Na oczyszczoną skórę twarzy lub ciała nanieść cienką warstwę kremu i delikatnie wmasować. Stosować kilka razy dziennie lub w razie potrzeby.

Wskazania

Pielęgnacja skóry suchej, atopowej, po ukąszeniach owadów, po opalaniu, ze zmianami łuszczycowymi, w uzupełnieniu terapii sterydowej, po zabiegach dermatologii estetycznej. Do stosowania od 3 rż.

Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na składniki preparatu. Stany zapalne skóry wymagające leczenia farmakologicznego.

Cena

Flexiderm®, cena 100% 32.12 zł

Preparat zawiera substancję:

Lek refundowany: NIE
Informacje o lekach dostarcza:

"Właściciel portalu Poradnikzdrowie.pl nie jest właścicielem Bazy Leków. Dostawca bazy leków oświadcza i informuje, że dokłada wszelkich starań, aby wszystkie opisy leków były zgodne z obowiązującym stanem wiedzy, a także oświadcza jednocześnie, że podstawowe znaczenie prawne ma zawsze ulotka dołączona do konkretnego leku, zatwierdzona przez Ministerstwo Zdrowia."