Fiorda® junior

1 pastylka zawiera 100 mg wyciągu wodnego z porostu islandzkiego, 18 mg wyciągu suchego z lipy, 6 mg laktoferyny.

Nazwa Zawartość opakowania Substancja czynna Cena 100% Ost. modyfikacja
Fiorda® junior 15 szt., pastylki do ssania 9.7 zł 2019-04-05

Działanie

Suplement diety o smaku malinowym bez dodatku cukru. Zawarte w preparacie naturalne składniki wspierają prawidłowe funkcjonowanie błony śluzowej gardła i krtani. Porost islandzki tworzy ochronną powłokę, korzystnie działając na błonę śluzową gardła, krtani i strun głosowych. Działa kojąco i łagodząco. Laktoferyna - to naturalne białko występujące w mleku. Lipa łagodzi, koi podrażnione gardło, zapewnia prawidłowe funkcjonowanie strun głosowych, wspiera naturalne siły obronne organizmu. Preparat jest szczególnie polecany podczas odczuwania: dyskomfortu spowodowanego wzmożonym oddychaniem przez usta, drapania w gardle, chrypki oraz suchości w gardle i jamie ustnej, zwłaszcza w okresie jesienno-zimowym.

Dawkowanie

Doustnie. Dzieci powyżej 4 rż. i dorośli: ssać 1-6 pastylek dziennie. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Spożycie w nadmiernych ilościach może mieć efekt przeczyszczający.

Wskazania

Uzupełnienie diety dla dzieci powyżej 4 rż. i dorosłych we wszystkich przypadkach wymagających specjalnego nawilżenia jamy ustnej i gardła.

Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu. Nie stosować u osób z nadwrażliwością na białka mleka krowiego.

Uwagi

Preparat nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

Cena

Fiorda® junior , cena 100% 9.7 zł

Preparat zawiera substancję:

Lek refundowany: NIE
Informacje o lekach dostarcza:

"Właściciel portalu Poradnikzdrowie.pl nie jest właścicielem Bazy Leków. Dostawca bazy leków oświadcza i informuje, że dokłada wszelkich starań, aby wszystkie opisy leków były zgodne z obowiązującym stanem wiedzy, a także oświadcza jednocześnie, że podstawowe znaczenie prawne ma zawsze ulotka dołączona do konkretnego leku, zatwierdzona przez Ministerstwo Zdrowia."