Fiorda®

1 pastylka zawiera 100 mg wyciągu z porostu islandzkiego, 15 mg wyciągu z dzikiej róży, 15 mg laktoferyny.

Nazwa Zawartość opakowania Substancja czynna Cena 100% Ost. modyfikacja
Fiorda® 30 szt., pastylki do ssania 14.9 zł 2019-04-05

Działanie

Suplement diety. Zawarte w preparacie naturalne składniki wspierają prawidłowe funkcjonowanie błony śluzowej gardła i krtani. Porost islandzki tworzy ochronną powłokę, korzystnie działając na błonę śluzową gardła, krtani i strun głosowych. Działa kojąco i łagodząco. Laktoferyna - to naturalne białko występujące w mleku. Dzika róża wspiera naturalne siły odpornościowe organizmu, wspomaga optymalne funkcjonowanie i chroni błonę śluzową górnych dróg oddechowych. Preparat polecany dla osób, które odczuwają: drapanie w gardle, dyskomfort wywołany wzmożonym oddychaniem przez usta, suchość w gardle, chrypkę.

Dawkowanie

Doustnie. Dorośli i dzieci powyżej 4 rż.: ssać 1-6 pastylek dziennie. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Spożycie w nadmiernych ilościach może mieć efekt przeczyszczający.

Wskazania

Uzupełnienie diety dla dorosłych i dzieci powyżej 4 rż. w przypadku podrażnionego gardła i krtani.

Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu. Nie stosować u osób z nadwrażliwością na białka mleka krowiego.

Uwagi

Preparat nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

Cena

Fiorda®, cena 100% 14.9 zł

Preparat zawiera substancję:

Lek refundowany: NIE
Informacje o lekach dostarcza:

"Właściciel portalu Poradnikzdrowie.pl nie jest właścicielem Bazy Leków. Dostawca bazy leków oświadcza i informuje, że dokłada wszelkich starań, aby wszystkie opisy leków były zgodne z obowiązującym stanem wiedzy, a także oświadcza jednocześnie, że podstawowe znaczenie prawne ma zawsze ulotka dołączona do konkretnego leku, zatwierdzona przez Ministerstwo Zdrowia."