Fibraxine®

1 saszetka zawiera: 5 g arabinogalaktanu (z kory modrzewia zachodniego) - błonnika pokarmowego rozpuszczalnego nieżelującego i 50 mg laktoferyny.

Nazwa Zawartość opakowania Substancja czynna Cena 100% Ost. modyfikacja
Fibraxine® 15 saszetek po 6 g, proszek 36.52 zł 2019-04-05

Działanie

Suplement diety stanowi połączenie arabinogalaktanu i laktoferyny. Arabinogalaktan jest naturalnym błonnikiem, pozyskiwanym z kory modrzewia, w prostym procesie wykorzystującym wyłącznie parę wodną. Laktoferyna to naturalna glikoproteina, której źródłem jest mleko większości ssaków. Zawiera substancję słodzącą. Nie zawiera cukru. Może być stosowany przez diabetyków.

Dawkowanie

Doustnie. Przyjmować 1 saszetkę (w razie potrzeby 2 saszetki), najlepiej rano, przez co najmniej 2 tyg. Zawartość saszetki wsypać do dowolnego napoju (wody, mleka, herbaty, soku owocowego itp.) lub dodać do pokarmu np. jogurtu i wymieszać do całkowitego rozpuszczenia. Nie przekraczać porcji zaleconej do spożycia w ciągu dnia.

Wskazania

Uzupełnienie diety w błonnik i laktoferynę.

Środki ostrożności

Zawiera białka mleka.

Uwagi

Preparat nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w suchym miejscu w temperaturze pokojowej. Nie spożywać po upływie terminu ważności zamieszczonego na opakowaniu.

Cena

Fibraxine®, cena 100% 36.52 zł

Preparat zawiera substancję:

Lek refundowany: NIE
Informacje o lekach dostarcza:

"Właściciel portalu Poradnikzdrowie.pl nie jest właścicielem Bazy Leków. Dostawca bazy leków oświadcza i informuje, że dokłada wszelkich starań, aby wszystkie opisy leków były zgodne z obowiązującym stanem wiedzy, a także oświadcza jednocześnie, że podstawowe znaczenie prawne ma zawsze ulotka dołączona do konkretnego leku, zatwierdzona przez Ministerstwo Zdrowia."