Febricold Baby

5 ml (1 łyżeczka) płynu zawiera: 400 mg standaryzowanego ekstraktu z owoców bzu czarnego, 70 mg standaryzowanego ekstraktu z owoców aceroli, 50 mg standaryzowanego ekstraktu z kwiatostanu lipy, 1,5 mg cynku.

Nazwa Zawartość opakowania Substancja czynna Cena 100% Ost. modyfikacja
Febricold Baby 100 ml, płyn 16.0 zł 2019-04-05

Działanie

Dietetyczny środek spożywczy specjalnego przeznaczenia medycznego o smaku malinowym z formułą INFECT STOPER - kompleksem naturalnych składników roślinnych, wywierających korzystny wpływ na organizm w stanach przeziębienia i grypy. Zawarty w preparacie ekstrakt z owoców bzu czarnego to bogate źródło polifenoli i antocyjanów o właściwościach antyoksydacyjnych, ekstrakt z aceroli jest źródłem naturalnej witaminy C, ekstrakt z kwiatów lipy ma właściwości łagodzące kaszel oraz wspiera organizm w stanach podwyższonej temperatury, cynk  i witamina C wspomagają prawidłowe funkcjonowanie układu immunologicznego.

Dawkowanie

Doustnie. Dzieci od 1 rż.: 5 ml (1 łyżeczka) jeden raz dziennie po posiłku. Preparat przed użyciem należy energicznie wstrząsnąć. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Wskazania

Postępowanie dietetyczne dla dzieci od 1 rż. w stanach przeziębienia i grypy.

Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu.

Uwagi

Preparat należy przyjmować pod nadzorem lekarza; nie jest przeznaczony do stosowania pozajelitowego. Wystąpienie rozwarstwienia i delikatnego osadu wynika z zawartości składników naturalnych. 100% naturalny skład, bez konserwantów, sztucznych barwników i aromatów.

Cena

Febricold Baby, cena 100% 16.0 zł

Preparat zawiera substancję:

Lek refundowany: NIE
Informacje o lekach dostarcza:

"Właściciel portalu Poradnikzdrowie.pl nie jest właścicielem Bazy Leków. Dostawca bazy leków oświadcza i informuje, że dokłada wszelkich starań, aby wszystkie opisy leków były zgodne z obowiązującym stanem wiedzy, a także oświadcza jednocześnie, że podstawowe znaczenie prawne ma zawsze ulotka dołączona do konkretnego leku, zatwierdzona przez Ministerstwo Zdrowia."