Eloderm balsam do ciała OD 1. DNIA ŻYCIA

Omega Butter, olej macadamia, masło shea, olej canola, trójglicerydy, hialuronian sodu.

Nazwa Zawartość opakowania Substancja czynna Cena 100% Ost. modyfikacja
Eloderm balsam do ciała OD 1. DNIA ŻYCIA 200 ml, balsam do ciała 23.39 zł 2019-04-05

Działanie

Specjalistyczny preparat emoliencyjny do pielęgnacji większych partii ciała. Składniki aktywne balsamu dogłębnie nawilżają i natłuszczają nadmiernie suchą skórę łagodząc podrażnienia i odczucie świądu. Bogaty kompleks składników aktywnych nie tylko pielęgnuje, ale również wspomaga odbudowę naturalnej bariery ochronnej naskórka, zapewniając zdrowy wygląd i właściwe funkcjonowanie nawet nadwrażliwej skórze. Skutecznie chroni przed czynnikami zewnętrznymi przywracając skórze jej naturalną funkcję ochronną.  

Dawkowanie

Zewnętrznie. Niewielką ilość balsamu dokładnie rozprowadzić na oczyszczoną powierzchnię skóry i pozostawić do wchłonięcia. Stosować na dzień i na noc.

Wskazania

Codzienna pielęgnacja skóry nadmiernie suchej, atopowej i nadwrażliwej na czynniki zewnętrzne. Do stosowania na większych powierzchniach ciała od 1. dnia życia.

Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na składniki preparatu.

Środki ostrożności

Unikać kontaktu balsamu z okolicą oczu.

Cena

Eloderm balsam do ciała OD 1. DNIA ŻYCIA, cena 100% 23.39 zł

Preparat zawiera substancję:

Lek refundowany: NIE
Informacje o lekach dostarcza:

"Właściciel portalu Poradnikzdrowie.pl nie jest właścicielem Bazy Leków. Dostawca bazy leków oświadcza i informuje, że dokłada wszelkich starań, aby wszystkie opisy leków były zgodne z obowiązującym stanem wiedzy, a także oświadcza jednocześnie, że podstawowe znaczenie prawne ma zawsze ulotka dołączona do konkretnego leku, zatwierdzona przez Ministerstwo Zdrowia."