Demoxoft Płyn

Płyn oczyszczający zawierający wyciąg z aloesu, Fucocert®, D-pantenol, kwas hialuronowy oraz Olivem® 300.

Nazwa Zawartość opakowania Substancja czynna Cena 100% Ost. modyfikacja
Demoxoft Płyn 100 ml, płyn 31.5 zł 2019-04-05

Działanie

Płyn do oczyszczania i pielęgnacji podrażnionej skóry powiek. Pomaga w usuwaniu zalegających zanieczyszczeń i wydzieliny na powiekach i ich brzegach. Dzięki zawartości Fucocertu®, D-pantenolu i kwasu hialuronowego nawilża skórę powiek i skutecznie pobudza procesy regeneracyjne. Wyciąg z aloesu i Olivem 300® (naturalny emolient) niwelują nieprzyjemne odczucie związane z wysuszeniem i uszkodzeniem naskórka.

Dawkowanie

Zewnętrznie. Delikatnie przetrzeć powiekę płatkiem kosmetycznym nasączonym płynem usuwając wszelkie zanieczyszczenia i wydzieliny. Nie spłukiwać. Używać osobnych wacików kosmetycznych do każdego oka. Preparat można stosować kilka razy dziennie.

Wskazania

Codzienna pielęgnacja powiek, szczególnie w przypadku świądu i podrażnienia. Preparat może być stosowany przez osoby, u których stwierdzono obecność nużeńców.

Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na składniki preparatu.

Cena

Demoxoft Płyn, cena 100% 31.5 zł

Preparat zawiera substancję:

Lek refundowany: NIE
Informacje o lekach dostarcza:

"Właściciel portalu Poradnikzdrowie.pl nie jest właścicielem Bazy Leków. Dostawca bazy leków oświadcza i informuje, że dokłada wszelkich starań, aby wszystkie opisy leków były zgodne z obowiązującym stanem wiedzy, a także oświadcza jednocześnie, że podstawowe znaczenie prawne ma zawsze ulotka dołączona do konkretnego leku, zatwierdzona przez Ministerstwo Zdrowia."