Demoxoft Clean

Chusteczki nasączone płynem oczyszczającym zawierającym wyciąg z aloesu, Fucocert®, D-pantenol, kwas hialuronowy oraz Olivem® 300.

Nazwa Zawartość opakowania Substancja czynna Cena 100% Ost. modyfikacja
Demoxoft Clean 20 szt., chusteczki 31.5 zł 2019-04-05

Działanie

Chusteczki do oczyszczania i pielęgnacji podrażnionej skóry powiek. Pomagają w usuwaniu zalegających zanieczyszczeń i wydzieliny na powiekach i brzegach powiek. Dzięki zawartości Fucocertu®, D-pantenolu i kwasu hialuronowego nawilżają wrażliwą skórę powiek i skutecznie pobudzają procesy regeneracyjne. Wyciąg z aloesu i Olivem® 300 (naturalny emolient) niwelują nieprzyjemne odczucie związane z wysuszeniem i uszkodzeniem naskórka.

Dawkowanie

Zewnętrznie. Delikatnie przetrzeć chusteczką powiekę usuwając wszelkie zanieczyszczenia i wydzieliny. Nie spłukiwać. Zaleca się używanie osobnych chusteczek do każdego oka.

Wskazania

Codzienna pielęgnacja powiek, szczególnie w przypadku świądu i podrażnienia. Preparat może być stosowany przez osoby, u których stwierdzono obecność nużeńców.

Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na składniki preparatu.

Cena

Demoxoft Clean, cena 100% 31.5 zł

Preparat zawiera substancję:

Lek refundowany: NIE
Informacje o lekach dostarcza:

"Właściciel portalu Poradnikzdrowie.pl nie jest właścicielem Bazy Leków. Dostawca bazy leków oświadcza i informuje, że dokłada wszelkich starań, aby wszystkie opisy leków były zgodne z obowiązującym stanem wiedzy, a także oświadcza jednocześnie, że podstawowe znaczenie prawne ma zawsze ulotka dołączona do konkretnego leku, zatwierdzona przez Ministerstwo Zdrowia."