Compliflora Femina

1 kaps. zawiera 1 x 109 CFU Lactobacillus rhamnosus LR06, 1,5 x 109 CFU Lactobacillus plantarum LP01, 2 x 109 CFU Lactobacillus acidophilus LA02 i 1,5 x 109 CFU Lactobacillus fermentum. Preparat zawiera laktozę z mleka.

Nazwa Zawartość opakowania Substancja czynna Cena 100% Ost. modyfikacja
Compliflora Femina 10 szt., kaps. 22.99 zł 2019-04-05

Działanie

Suplement diety zawierający 4 szczepy bakterii kwasu mlekowego, które przywracają i pomagają utrzymać prawidłową florę bakteryjną przewodu pokarmowego oraz układu moczowo-płciowego. Kapsułka preparatu zbudowana z hypromelozy pomaga chronić składniki przed niekorzystnym działaniem kwasu żołądkowego.

Dawkowanie

Doustnie. Dorośli: 1 kaps. dziennie, popijając wodą. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Wskazania

Uzupełnienie diety kobiet, szczególnie w trakcie stosowania antykoncepcji hormonalnej, w czasie ciąży, połogu, w trakcie i po menstruacji, podczas podróży, w okresach korzystania z basenu.

Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu.

Uwagi

Preparat nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

Cena

Compliflora Femina, cena 100% 22.99 zł

Preparat zawiera substancję:

Lek refundowany: NIE
Informacje o lekach dostarcza:

"Właściciel portalu Poradnikzdrowie.pl nie jest właścicielem Bazy Leków. Dostawca bazy leków oświadcza i informuje, że dokłada wszelkich starań, aby wszystkie opisy leków były zgodne z obowiązującym stanem wiedzy, a także oświadcza jednocześnie, że podstawowe znaczenie prawne ma zawsze ulotka dołączona do konkretnego leku, zatwierdzona przez Ministerstwo Zdrowia."