Compliflora Baby krople

5 kropli zawiera: 2,5 x 109 CFU żywych kultur bakterii Lactobacillus rhamnosus GG i 2,5 x 109 CFU żywych kultur bakterii Bifidobacterium lactis BS01.

Nazwa Zawartość opakowania Substancja czynna Cena 100% Ost. modyfikacja
Compliflora Baby krople but. 5 ml, krople doustne 23.99 zł 2019-04-05

Działanie

Suplement diety zawierający żywe kultury bakterii kwasu mlekowego, które kolonizują zarówno jelito cienkie (Lactobacillus rhamnosus GG), jak i jelito grube (Bifidobacterium lactis). Technologia mikroenkapsulacji pozwala na znaczące zwiększenie żywotności bakterii zamkniętych w mikroenkapsułkach podczas ich przejścia przez przewód pokarmowy.

Dawkowanie

Doustnie. Niemowlęta i dzieci 12 lat i dorośli: 5 kropli 2 razy dziennie. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Wskazania

Uzupełnienie diety w przypadku: biegunek o różnej etiologii, alergii pokarmowych, obniżonej odporności oraz w okresie antybiotykoterapii.

Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na którykolwiek składnik preparatu.

Uwagi

Preparat nie może być stosowany jak substytut zróżnicowanej diety.

Cena

Compliflora Baby krople, cena 100% 23.99 zł

Preparat zawiera substancję:

Lek refundowany: NIE
Informacje o lekach dostarcza:

"Właściciel portalu Poradnikzdrowie.pl nie jest właścicielem Bazy Leków. Dostawca bazy leków oświadcza i informuje, że dokłada wszelkich starań, aby wszystkie opisy leków były zgodne z obowiązującym stanem wiedzy, a także oświadcza jednocześnie, że podstawowe znaczenie prawne ma zawsze ulotka dołączona do konkretnego leku, zatwierdzona przez Ministerstwo Zdrowia."