Climeston

1 tabl. zawiera: 200 mg ekstraktu z liści i kwiatów koniczyny czerwonej, w tym 80 mg izoflawonów; 37,5 µg witaminy K2; 50 µg witaminy D3; 120 mg wapnia.

Nazwa Zawartość opakowania Substancja czynna Cena 100% Ost. modyfikacja
Climeston 30 szt., tabl. powl. 49.96 zł 2019-04-05

Działanie

Suplement diety połączenie ekstraktu z liści i kwiatów koniczyny czerwonej standaryzowanego na zawartość izoflawonów, która pomaga kobietom radzić sobie z objawami menopazy (uderzeniami gorąca, nadmiernym poceniem się, niepokojem i drażliwością) oraz komplelsu OSTEO, w skład którego wchodzi witamina D3, witamina K2 oraz wapń, które pomagają w utrzymaniu zdrowych kości. Dodatkowo wapń przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego oraz pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu enzymów trawiennych.

Dawkowanie

Doustnie. 1 tabl. dziennie połknąć i popić wodą. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Wskazania

Uzupełnienie diety w składniki łagodzące objawy menopauzy.

Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na składniki preparatu.

Ciąża i laktacja

Preparat nie jest przeznaczony dla kobiet w ciąży i karmiących piersią.

Uwagi

Preparat nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

Cena

Climeston, cena 100% 49.96 zł

Preparat zawiera substancję:

Lek refundowany: NIE
Informacje o lekach dostarcza:

"Właściciel portalu Poradnikzdrowie.pl nie jest właścicielem Bazy Leków. Dostawca bazy leków oświadcza i informuje, że dokłada wszelkich starań, aby wszystkie opisy leków były zgodne z obowiązującym stanem wiedzy, a także oświadcza jednocześnie, że podstawowe znaczenie prawne ma zawsze ulotka dołączona do konkretnego leku, zatwierdzona przez Ministerstwo Zdrowia."