Cholinex Junior

3 pastylki zawierają: 45 mg witaminy C, 23,4 mg wyciągu suchego z rumianku, 14,1 mg wyciągu suchego z liścia mięty pieprzowej, 10,8 mg wyciągu gęstego z liści szałwi, 10,8 mg wyciągu gęstego z prawoślazu, 5,4 mg wyciągu gęstego z ziela tymianku.

Nazwa Zawartość opakowania Substancja czynna Cena 100% Ost. modyfikacja
Cholinex Junior 16 szt., pastylki do ssania 9.99 zł 2019-04-05

Działanie

Suplement diety o przyjemnym, naturalnym malinowym smaku dla dorosłych jak i dzieci powyżej 4 roku życia. Preparat został stworzony w oparciu o specjalnie wyselekcjonowane składniki ziołowe, które działają: nawilżająco, osłaniająco i tonizująco na błony śluzowe gardła, krtani i jamy ustnej.

Dawkowanie

Doustnie. Dorośli i dzieci powyżej 6 roku życia: ssać 1 pastylkę, co trzy godziny. Zalecana do spożycia dzienna porcja produktu wynosi 4 pastylki, tj. 60 mg witaminy C. Dzieci od 4 do 6 roku życia: ssać 1 pastylkę, co trzy godziny. Zalecana do spożycia dzienna porcja produktu wynosi 3 pastylki, tj. 45 mg witaminy C. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Wskazania

Problemy z głosem, drapanie, suchość, chrypka.

Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu.

Uwagi

Preparat nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety

Cena

Cholinex Junior, cena 100% 9.99 zł

Preparat zawiera substancję:

Lek refundowany: NIE
Informacje o lekach dostarcza:

"Właściciel portalu Poradnikzdrowie.pl nie jest właścicielem Bazy Leków. Dostawca bazy leków oświadcza i informuje, że dokłada wszelkich starań, aby wszystkie opisy leków były zgodne z obowiązującym stanem wiedzy, a także oświadcza jednocześnie, że podstawowe znaczenie prawne ma zawsze ulotka dołączona do konkretnego leku, zatwierdzona przez Ministerstwo Zdrowia."