Cardiamid z Kofeiną

4 ml zawierają: 95 mg kofeiny, 60,40 mg wyciągu z owoców głogu, 53,28 mg wyciągu z korzenia żeń-szenia, 22,20 mg wyciągu z nasion guarany, 1,40 mg witaminy B6.

Nazwa Zawartość opakowania Substancja czynna Cena 100% Ost. modyfikacja
Cardiamid z Kofeiną 100 ml, krople doustne 14.5 zł 2019-04-05

Działanie

Suplement diety zawierający kofeinę, witaminę B6 oraz naturalne wyciągi roślinne z owoców głogu, korzenia żeń-szenia, nasion guarany. Kofeina pomaga w poprawie koncentracji. Wyciąg z guarany pomaga w zmniejszeniu zmęczenia psychicznego. Witamina B6 przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia oraz do utrzymania prawidłowych funkcji psychologicznych.

Dawkowanie

Doustnie: 2 ml płynu (40 kropli) 2 razy dziennie. Preparat zawiera w swoim składzie surowce wykazujące naturalną gorycz, dlatego krople można podawać w niewielkiej ilości wody, soku owocowego lub na cukier. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Wskazania

Uzupełnienie diety dla osób, które odczuwają osłabienie, zmęczenie oraz spadek witalności i brak energii oraz dla osób, które chcą wspomóc swoją sprawność psychiczną i koncentrację.

Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu. Nie zaleca się stosowania u osób z nadciśnieniem tętniczym. Nie zaleca się stosowania u kobiet w ciąży oraz u dzieci.

Niepożądane działanie

Spożywanie w nadmiernych ilościach może mieć efekt przeczyszczający.

Ciąża i laktacja

Nie stosować w ciąży.

Uwagi

Preparat nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

Cena

Cardiamid z Kofeiną, cena 100% 14.5 zł

Preparat zawiera substancję:

Lek refundowany: NIE
Informacje o lekach dostarcza:

"Właściciel portalu Poradnikzdrowie.pl nie jest właścicielem Bazy Leków. Dostawca bazy leków oświadcza i informuje, że dokłada wszelkich starań, aby wszystkie opisy leków były zgodne z obowiązującym stanem wiedzy, a także oświadcza jednocześnie, że podstawowe znaczenie prawne ma zawsze ulotka dołączona do konkretnego leku, zatwierdzona przez Ministerstwo Zdrowia."