Cardiamid z Kofeiną

3 pastylki zawierają: 57 mg magnezu, 0,9 mg witaminy B6, 348 mg wyciągu z nasion guarany (w tym 76,5 mg kofeiny).

Nazwa Zawartość opakowania Substancja czynna Cena 100% Ost. modyfikacja
Cardiamid z Kofeiną 8 szt., pastylki do ssania o smaku cytrusowym 8.46 zł 2019-04-05

Działanie

Suplement diety. Kofeina pomaga w poprawie koncentracji. Wyciąg z guarany pomaga w zmniejszeniu zmęczenia psychicznego. Dodatkowo preparat zawiera magnez oraz witaminę B6, które przyczyniają się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia oraz do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego. Witamina B6 pomaga w utrzymaniu prawidłowego metabolizmu homocysteiny, której właściwe stężenie w organizmie wpływa na prawidłową pracę serca i układu krążenia.

Dawkowanie

Doustnie. Dorośli: od 3 do maksymalnie 6 pastylek dziennie. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Wskazania

Uzupełnienie diety dla osób, które odczuwają osłabienie i zmęczenie oraz w okresach zwiększonego wysiłku umysłowego i aktywności psychicznej.

Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu. Nie zaleca się stosowania u osób z nadciśnieniem tętniczym. Nie zaleca się stosowania u kobiet w ciąży, karmiących piersią oraz u dzieci.

Ciąża i laktacja

Nie stosować w ciąży oraz okresie karmienia piersią.

Uwagi

Preparat nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

Cena

Cardiamid z Kofeiną, cena 100% 8.46 zł

Preparat zawiera substancję:

Lek refundowany: NIE
Informacje o lekach dostarcza:

"Właściciel portalu Poradnikzdrowie.pl nie jest właścicielem Bazy Leków. Dostawca bazy leków oświadcza i informuje, że dokłada wszelkich starań, aby wszystkie opisy leków były zgodne z obowiązującym stanem wiedzy, a także oświadcza jednocześnie, że podstawowe znaczenie prawne ma zawsze ulotka dołączona do konkretnego leku, zatwierdzona przez Ministerstwo Zdrowia."