Blepheye

Chusteczka jest nawilżona izotonicznym roztworem o pH 7,2 zawierającym kwas hialuronowy, żel z aloesu oraz wodę destylowaną z rumiankiem.

Nazwa Zawartość opakowania Substancja czynna Cena 100% Ost. modyfikacja
Blepheye 18 szt., chusteczki do pielęgnacji okolic oczu 30.7 zł 2019-04-05

Działanie

Delikatne chusteczki, o fizjologicznym pH, dokładnie oczyszczają rzęsy i brzegi powiek. Każda chusteczka jest zamknięta w osobnej saszetce.

Dawkowanie

Zewnętrznie. Przyłożyć do powieki zamkniętego oka rozłożoną chusteczkę i delikatnie masować powiekę kolistymi ruchami. Aby dokładnie oczyścić brzeg powieki należy zwinąć chusteczkę, naciągnąć brzeg powieki i delikatnie oczyścić ją zwiniętą chusteczką. Do drugiego oka należy użyć świeżej chusteczki.

Wskazania

Do codziennej higieny skóry i brzegów powiek, rzęs i skóry wokół oczu u dorosłych i dzieci. Uzupełnienie terapii zapalenia brzegów powiek; zapalenia brzegów powiek i spojówek oraz zakażenia nużeńcem. Do stosowania przy objawach ocznych alergii i łuszczeniu skóry powiek.

Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu.

Cena

Blepheye, cena 100% 30.7 zł

Preparat zawiera substancję:

Lek refundowany: NIE
Informacje o lekach dostarcza:

"Właściciel portalu Poradnikzdrowie.pl nie jest właścicielem Bazy Leków. Dostawca bazy leków oświadcza i informuje, że dokłada wszelkich starań, aby wszystkie opisy leków były zgodne z obowiązującym stanem wiedzy, a także oświadcza jednocześnie, że podstawowe znaczenie prawne ma zawsze ulotka dołączona do konkretnego leku, zatwierdzona przez Ministerstwo Zdrowia."