Biovital® Zdrowie

30 ml (dzienna porcja) zawiera: 1,4 mg witaminy B1 (127%*), 1,6 mg witaminy B2 (114%*), 18 mg witaminy B3 (113%*), 2 mg witaminy B6 (143%*), 87 mg witaminy C (109%*), 3,7 mg witaminy E (31%*), 2,5 mg żelaza (18%*) i 52,5 mg ekstraktu z głogu. [*ZDS - zalecane dzienne spożycie]

Nazwa Zawartość opakowania Substancja czynna Cena 100% Ost. modyfikacja
Biovital® Zdrowie but. 1000 ml, płyn doustny 39.9 zł 2019-04-05

Działanie

Suplement diety. Zapotrzebowanie na witaminy z grupy B jest zwiększone w stanach dużego wysiłku fizycznego i psychicznego oraz przedłużającego się stresu. Witaminy C i E jako naturalne przeciwutleniacze opóźniają procesy starzenia. Witamina C pomaga utrzymać właściwą odporność organizmu. Żelazo jest niezbędne do produkcji energii. Ekstrakt z głogu korzystnie wpływa na serce, zwiększa dopływ tlenu i poprawia ukrwienie. Zawarte w Biovital Zdrowie składniki pomagają zachować dobrą kondycję fizyczną i psychiczną.

Dawkowanie

Doustnie. Dorośli 30 ml (2 łyżki stołowe) dziennie. Nie należy przekraczać zalecanej porcji dziennej.

Wskazania

Biovital Zdrowie to produkt wielowitaminowy w formie płynu przeznaczony dla osób dorosłych, które chcą wzmocnić serce, podnieść witalność i poprawić samopoczucie.

Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na składniki preparatu.

Uwagi

Preparat nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

Cena

Biovital® Zdrowie, cena 100% 39.9 zł

Preparat zawiera substancję:

Lek refundowany: NIE
Informacje o lekach dostarcza:

"Właściciel portalu Poradnikzdrowie.pl nie jest właścicielem Bazy Leków. Dostawca bazy leków oświadcza i informuje, że dokłada wszelkich starań, aby wszystkie opisy leków były zgodne z obowiązującym stanem wiedzy, a także oświadcza jednocześnie, że podstawowe znaczenie prawne ma zawsze ulotka dołączona do konkretnego leku, zatwierdzona przez Ministerstwo Zdrowia."