Biotebal Odżywka Przeciw Wypadaniu Włosów

Biotyna, esktrakt z żeń-szenia, polisacharyd, hydrolizat keratyny, kofeina.

Nazwa Zawartość opakowania Substancja czynna Cena 100% Ost. modyfikacja
Biotebal Odżywka Przeciw Wypadaniu Włosów 200 ml, odżywka do włosów 35.98 zł 2019-04-05

Działanie

Odżywka do pielęgnacji włosów osłabionych, suchych, ze skłonnością do wypadania. Dzięki składnikom zawartym w odżywce włosy stają się mocniejsze, bardziej sprężyste, nawilżone i gładsze, nabierają naturalnego, zdrowego połysku. Odżywka ułatwia rozczesywanie i działa antystatycznie. Składniki odżywki. Biotyna - witamina H - reguluje metabolizm skóry, w której tkwią włosy, dzięki czemu wywiera korzystny wpływ na stan ich korzeni i tempo wzrostu łodygi włosa. Jest skutecznym środkiem stymulującym przyrost włosów oraz opóźniającym proces siwienia, zapobiega łojotokowi i wzmożonej aktywności gruczołów łojowych. Ekstrakt z żeń-szenia - dzięki obecności saponin pobudza wzrost włosów. Uelastycznia, wzmacnia i odżywia włosy. Posiada działanie przeciwutleniające i pobudzające syntezę kolagenu wpływające na poprawę kondycji skóry głowy. Polisacharyd - dzięki swoim filmotwórczym właściwościom oraz zdolnościom do zatrzymywania wody nadaje efekt natychmiastowego i długotrwałego nawilżenia. Zmniejsza nierówności powierzchni, naprawia i wygładza strukturę włosa. Kofeina - przyczynia się do poprawy wyglądu włosów - stają się gładkie i łatwiejsze do ułożenia. Hydrolizat keratyny - nadaje zdrowy wygląd włosom, przywraca połysk, utrzymuje nawilżenie. Składniki hydrolizatu wnikają w strukturę włosa, wbudowują się w uszkodzone miejsca włosów - dzięki temu zwiększają ich sprężystość i gęstość. Posiada właściwości zabezpieczające przed szkodliwym działaniem farb do włosów czy produktów do trwałej ondulacji.

Dawkowanie

Równomiernie nałożyć niewielką ilość odżywki na umyte, wilgotne włosy, a w szczególności wmasować w końcówki. Pozostawić odżywkę na ok. 5-10 minut. Dokładnie spłukać letnią wodą. Preparat polecany do codziennej pielęgnacji włosów.

Wskazania

Odżywka przeznaczona do każdego rodzaju włosów, w szczególności osłabionych, suchych, ze skłonnością do wypadania.

Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu.

Cena

Biotebal Odżywka Przeciw Wypadaniu Włosów, cena 100% 35.98 zł

Preparat zawiera substancję:

Lek refundowany: NIE
Informacje o lekach dostarcza:

"Właściciel portalu Poradnikzdrowie.pl nie jest właścicielem Bazy Leków. Dostawca bazy leków oświadcza i informuje, że dokłada wszelkich starań, aby wszystkie opisy leków były zgodne z obowiązującym stanem wiedzy, a także oświadcza jednocześnie, że podstawowe znaczenie prawne ma zawsze ulotka dołączona do konkretnego leku, zatwierdzona przez Ministerstwo Zdrowia."