Biotebal Men Serum Przeciw Wypadaniu Włosów

Biotyna, kopexil, mięta pieprzowa, pantenol, palma sabałowa, trichogen.

Nazwa Zawartość opakowania Substancja czynna Cena 100% Ost. modyfikacja
Biotebal Men Serum Przeciw Wypadaniu Włosów 100 ml, serum do włosów 44.97 zł 2019-04-05

Działanie

Hipoalergiczne, wzmacniające serum do stosowania przez mężczyzn w przypadku nadmiernie wypadających włosów oraz pierwszych objawów łysienia typu męskiego. Dzięki formule Inno-Bimexinum zapewnia potrójne działanie: powstrzymuje wypadanie włosów, zagęszcza włosy, wzmacnia włosy. Preparat ogranicza wypadanie włosów już po 3 mies. stosowania. W skład formuły Inno-Bimexinum wchodzi Kopexil, który zmniejsza ilość pustych mieszków włosowych oraz wydłuża fazę anagenową cyklu życia włosa (zwiększa ich żywotność). Dzięki dodatkowi biotyny serum wpływa na regulację pracy gruczołów łojowych, wzmacnia, odżywia i regeneruje włosy. Palma sabałowa wykazuje ona działanie antyandrogenne, ogranicza wypadanie włosów.

Dawkowanie

Stosować na umyte, wilgotne włosy. Równomiernie spryskać skórę głowy szczególnie w miejscach zakoli i przerzedzania się włosów. Wmasować preparat w skórę głowy przez ok 2-3 min. Nie spłukiwać. Serum przeznaczone do codziennego stosowania. Dla uzyskania optymalnych rezultatów stosować codziennie przez okres 3-6 mies.

Wskazania

Serum dla mężczyzn hamujące wypadanie włosów, również o podłożu androgenowym.

Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu.

Cena

Biotebal Men Serum Przeciw Wypadaniu Włosów, cena 100% 44.97 zł

Preparat zawiera substancję:

Lek refundowany: NIE
Informacje o lekach dostarcza:

"Właściciel portalu Poradnikzdrowie.pl nie jest właścicielem Bazy Leków. Dostawca bazy leków oświadcza i informuje, że dokłada wszelkich starań, aby wszystkie opisy leków były zgodne z obowiązującym stanem wiedzy, a także oświadcza jednocześnie, że podstawowe znaczenie prawne ma zawsze ulotka dołączona do konkretnego leku, zatwierdzona przez Ministerstwo Zdrowia."