Bioaron Baby 0m+

1 kaps. zawiera: 250 mg oleju z alg Schizochytrium sp. (w tym 100 mg DHA) i 400 j.m. witaminy D.

Nazwa Zawartość opakowania Substancja czynna Cena 100% Ost. modyfikacja
Bioaron Baby 0m+ 90 szt., kaps. twist-off 44.95 zł 2019-04-05

Działanie

Suplement diety zawierający DHA oraz witaminę D. DHA przyczynia się do: prawidłowego funkcjonowania mózgu, widzenia, w tym rozwoju wzroku u niemowląt do 12. m.ż. Witamina D zapewnia: prawidłowe funkcjonowanie układu odpornościowego, mięśni, wpływa na prawidłowy wzrost i rozwój kości u dzieci.

Dawkowanie

Doustnie. Noworodki, niemowlęta i dzieci od urodzenia do 24 mż.: zawartość 1 kaps. dziennie. Dzieci > 24 mż. i dorośli: zawartość 1-2 kaps. dziennie; kobiety w ciąży i karmiące piersią: zawartość 2 kaps. dziennie. Sposób podania: końcówkę kaps. należy przekręcić i oderwać. Następnie wycisnąć jej zawartość bezpośrednio do ust, na łyżeczkę lub dodać do pokarmu. Osoby dorosłe mogą połknąć kapsułkę w całości. Nie należy przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia.

Wskazania

Uzupełnienie diety w DHA i witaminę D. Preparat przeznaczony dla dzieci już od pierwszych dni życia i dorosłych, w tym kobiet ciężarnych i karmiących piersią.

Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu.

Uwagi

Preparat nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zróżnicowana dieta oraz zdrowy tryb życia to podstawa prawidłowego funkcjonowania organizmu.

Cena

Bioaron Baby 0m+, cena 100% 44.95 zł

Preparat zawiera substancję:

Lek refundowany: NIE
Informacje o lekach dostarcza:

"Właściciel portalu Poradnikzdrowie.pl nie jest właścicielem Bazy Leków. Dostawca bazy leków oświadcza i informuje, że dokłada wszelkich starań, aby wszystkie opisy leków były zgodne z obowiązującym stanem wiedzy, a także oświadcza jednocześnie, że podstawowe znaczenie prawne ma zawsze ulotka dołączona do konkretnego leku, zatwierdzona przez Ministerstwo Zdrowia."