Bepanthen® Sensiderm DailyCare

Krem zawiera: Alfa-glukan (prebiotyk) o właściwościach wspierających rozwój prawidłowej mikroflory skórnej; olej z rokitnika o właściwościach nawilżających i pielęgnacyjnych; naturalne lipidy pielęgnacyjne; 2,5% dekspantenol (prowitamina B5). Krem nie zawiera substancji zapachowych, konserwujących ani barwników.

Nazwa Zawartość opakowania Substancja czynna Cena 100% Ost. modyfikacja
Bepanthen® Sensiderm DailyCare 150 ml, krem 50.67 zł 2019-04-05

Działanie

Wzbogacony prebiotykami i olejem z rokitnika zwyczajnego, zapewnia długotrwałe nawilżenie, wzmacnia barierę ochronną skóry i wspiera prawidłową mikroflorę skóry, która stanowi jeden z elementów twojej naturalnej ochrony. Dzięki swoim składnikom pomaga wzmocnić naturalne mechanizmy obronne skóry wrażliwej, utrzymując ją w dobrym zdrowiu i zapewniając ochronę. Krem zawiera prowitaminę B5 (pantenol) i witaminę B3. Prowitamina B5 wspomaga proces regeneracji skóry. Formuła wspomaga naturalne lipidy warstwy rogowej skóry, co prowadzi do trwałego wzmocnienia funkcji barierowej skóry. Krem zawiera też naturalne lipidy, takie jak oliwa z oliwek czy olej z rokitnika zwyczajnego, które chronią skórę przed wysychaniem. Zapewnia to głębokie, trwałe i długookresowe nawilżenie.

Dawkowanie

Krem może być stosowany tak często jak jest to potrzebne.

Wskazania

Krem probiotykowy do pielęgnacji skóry suchej i ze skłonnością do atopii.

Cena

Bepanthen® Sensiderm DailyCare, cena 100% 50.67 zł

Preparat zawiera substancję:

Lek refundowany: NIE
Informacje o lekach dostarcza:

"Właściciel portalu Poradnikzdrowie.pl nie jest właścicielem Bazy Leków. Dostawca bazy leków oświadcza i informuje, że dokłada wszelkich starań, aby wszystkie opisy leków były zgodne z obowiązującym stanem wiedzy, a także oświadcza jednocześnie, że podstawowe znaczenie prawne ma zawsze ulotka dołączona do konkretnego leku, zatwierdzona przez Ministerstwo Zdrowia."