Bepanthen® Baby

Maść zawiera pantenol (prowitaminę B5).

Nazwa Zawartość opakowania Substancja czynna Cena 100% Ost. modyfikacja
Bepanthen® Baby 100 g, maść 34.54 zł 2019-04-05

Działanie

Maść ochronna zabezpieczająca skórę dziecka przed czynnikami drażniącymi, jak wilgoć wewnątrz pieluszki. Chroni pupę dziecka przed wystąpieniem odparzeń pieluszkowych oraz wspomaga naturalną regenerację skóry. Maść wspomaga regenerację naskórka podrażnionych brodawek sutkowych w okresie karmienia piersią. Preparat nie zatyka porów, pozwala na swobodny przepływ powietrza. Nie zawiera konserwantów, substancji zapachowych oraz innych potencjalnie uczulających.

Dawkowanie

Zewnętrznie. Delikatnie rozprowadzić cienką warstwę maści na oczyszczonej skórze pośladków i okolic genitaliów. Zaleca się stosowanie maści przy każdej zmianie pieluszki. Przy stosowaniu na brodawki sutkowe: cienką warstwę maści rozprowadzić na brodawce sutkowej po każdym karmieniu piersią.

Wskazania

Pielęgnacja i ochrona przed odparzeniami pieluszkowymi skóry niemowląt. Preparat może być stosowany na brodawki sutkowe w przypadku wystąpienia podrażnień w okresie karmienia piersią.

Cena

Bepanthen® Baby, cena 100% 34.54 zł

Preparat zawiera substancję:

Lek refundowany: NIE
Informacje o lekach dostarcza:

"Właściciel portalu Poradnikzdrowie.pl nie jest właścicielem Bazy Leków. Dostawca bazy leków oświadcza i informuje, że dokłada wszelkich starań, aby wszystkie opisy leków były zgodne z obowiązującym stanem wiedzy, a także oświadcza jednocześnie, że podstawowe znaczenie prawne ma zawsze ulotka dołączona do konkretnego leku, zatwierdzona przez Ministerstwo Zdrowia."