Belcura

1 g emulsji zawiera 0,2 mg mikronizowanego srebra, ceramidy III, kwas mlekowy L(+) oraz hydrofobowe i hydrofilowe emolienty; pH 5.

Nazwa Zawartość opakowania Substancja czynna Cena 100% Ost. modyfikacja
Belcura 125 ml, emulsja w aerozolu 41.86 zł 2019-04-05

Działanie

Preparat o działaniu przeciwbakteryjnym. Wspomaga proces gojenia, łagodzi podrażnienia, świąd i zaczerwienienia.

Dawkowanie

Miejscowo. Dorośli i dzieci od 6 mż.: 1-2 razy dziennie. Spryskać skórę z odległości ok. 15 cm, a następnie delikatnie rozprowadzić do całkowitego wchłonięcia.

Wskazania

Pielęgnacja łagodnego i umiarkowanego atopowego zapalenia skóry; uzupełnienie leczenia atopowego zapalenia skóry w cięższych przypadkach (również u dzieci i niemowląt). Codzienna pielęgnacja podrażnionej skóry po zabiegach medycyny estetycznej. Codzienna pielęgnacja skóry suchej i odwodnionej. Łagodzenie efektów oparzenia słonecznego. Profilaktyka i pielęgnacja pieluszkowego zapalenia skóry. Profilaktyka i pielęgnacja zapalenia skóry związanego z nietrzymaniem moczu. Profilaktyka odleżyn 1. stopnia.

Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na składniki preparatu. Nie stosować na skórę piersi u kobiet karmiących piersią.

Cena

Belcura, cena 100% 41.86 zł

Preparat zawiera substancję:

Lek refundowany: NIE
Informacje o lekach dostarcza:

"Właściciel portalu Poradnikzdrowie.pl nie jest właścicielem Bazy Leków. Dostawca bazy leków oświadcza i informuje, że dokłada wszelkich starań, aby wszystkie opisy leków były zgodne z obowiązującym stanem wiedzy, a także oświadcza jednocześnie, że podstawowe znaczenie prawne ma zawsze ulotka dołączona do konkretnego leku, zatwierdzona przez Ministerstwo Zdrowia."