Balneum Baby Basic Krem

Lanolina, parafina ciekła, stearynian glicerolu SE, kwas cytrynowy, alkohol cetearylowy.

Nazwa Zawartość opakowania Substancja czynna Cena 100% Ost. modyfikacja
Balneum Baby Basic Krem 125 ml, krem 29.0 zł 2019-04-05

Działanie

Krem intensywnie natłuszcza i nawilża skórę dziecka, łagodzi podrażnienia oraz zmniejsza ryzyko wystąpienia otarć skóry. Dzięki strukturze emolientowej doskonale pielęgnuje skórę, pomaga wytworzyć i utrzymać naturalną barierę ochronną oraz ogranicza wpływ szkodliwych czynników zewnętrznych. Bezwodna i hypoalergiczna lanolina oraz olej mineralny, zastosowane w roli emolientów, wzbogacają barierę lipidową naskórka, ograniczając nadmierną utratę wody i zwiększają odporność skóry.

Dawkowanie

Zewnętrznie na skórę. Krem nałożyć i wmasować. W razie potrzeby aplikację można powtarzać kilka razy dziennie. Nie należy stosować na skórę w okolicy pieluszkowej.

Wskazania

Codzienna pielęgnacja i ochrona delikatnej skóry dzieci. Skóra sucha, podrażniona, także z towarzyszącym świądem.

Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na składniki preparatu.

Uwagi

Krem nie zawiera barwników ani substancji zapachowych.

Cena

Balneum Baby Basic Krem, cena 100% 29.0 zł

Preparat zawiera substancję:

Lek refundowany: NIE
Informacje o lekach dostarcza:

"Właściciel portalu Poradnikzdrowie.pl nie jest właścicielem Bazy Leków. Dostawca bazy leków oświadcza i informuje, że dokłada wszelkich starań, aby wszystkie opisy leków były zgodne z obowiązującym stanem wiedzy, a także oświadcza jednocześnie, że podstawowe znaczenie prawne ma zawsze ulotka dołączona do konkretnego leku, zatwierdzona przez Ministerstwo Zdrowia."