audioCONTROL®

1 tabl. zawiera 1,1 mg witaminy B1 (RWS 100%), 1,4 mg witaminy B2 (RWS 100%), 5 mg witaminy B6 (RWS 357%), 0,0025 mg witaminy B12 (RWS 100%) i 80 mg witaminy C (RWS 100%) oraz kompleks Diosmina-hesperdyna (90:10), ekstrakt z korzenia ruszczyka (Ruscus aculeatus), ekstrakt z liści miłorzębu dwuklapowego (Ginkgo biloba), melatonina.

Nazwa Zawartość opakowania Substancja czynna Cena 100% Ost. modyfikacja
audioCONTROL® 30 szt., tabl. 21.0 zł 2019-04-05

Działanie

Suplement diety zawierający połączenie wyciągów ziołowych z witaminami z grupy B i witaminą C. Preparat zawiera zmikronizowaną frakcję flawonową (diosminę i hesperydynę) pozyskiwaną z wyciągu pomarańczy. Jest bogaty w glikozydy flawonowe zawarte w wyciągu z liści miłorzębu dwuklapowego oraz ruskogeniny obecne w wyciągu z korzenia ruszczyka kolczastego. Witamina B1, witamina B2, witamina B6, witamina B12, witamina C – wspomagają prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego, przyczyniają się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego. Witamina C, witamina B2 - pomagają w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym. Melatonina – pomaga w skróceniu czasu potrzebnego na zaśnięcie.

Dawkowanie

Doustnie. Dorośli i osoby starsze: 1 tabl. dziennie, wieczorem, na krótko przed snem. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Wskazania

Uzupełnienie diety dla osób dorosłych, w szczególności dla wszystkich osób dbających o prawidłowe funkcjonowanie narządu słuchu.

Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na którykolwiek składnik preparatu.

Uwagi

Preparat nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.

Cena

audioCONTROL®, cena 100% 21.0 zł

Preparat zawiera substancję:

Lek refundowany: NIE
Informacje o lekach dostarcza:

"Właściciel portalu Poradnikzdrowie.pl nie jest właścicielem Bazy Leków. Dostawca bazy leków oświadcza i informuje, że dokłada wszelkich starań, aby wszystkie opisy leków były zgodne z obowiązującym stanem wiedzy, a także oświadcza jednocześnie, że podstawowe znaczenie prawne ma zawsze ulotka dołączona do konkretnego leku, zatwierdzona przez Ministerstwo Zdrowia."