ApoD3 żujki

1 kaps. zawiera 50 µg (800 j.m.) witaminy D3. Preparat nie zawiera cukru, laktozy, glutenu.

Nazwa Zawartość opakowania Substancja czynna Cena 100% Ost. modyfikacja
ApoD3 żujki 30 szt., kaps. miękkie do żucia

Colecalciferol

15.8 zł 2019-04-05

Działanie

Suplement diety w postaci kapsułek miękkich do żucia o smaku owocowym. Witamina D pomaga w prawidłowym wchłanianiu/wykorzystywaniu wapnia i fosforu, pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu wapnia we krwi oraz w utrzymaniu zdrowych kości i zębów. Witamina D pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni, w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego oraz bierze udział w procesie podziału komórek.

Dawkowanie

Doustnie. Dzieci powyżej 3. rż.: 1 kaps. dziennie lub według zaleceń lekarza. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Wskazania

Zalecany w suplementacji witaminą D dzieci powyżej 3 rż.

Przeciwwskazania

Dzieci poniżej 3. rż. Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu.

Uwagi

Preparat nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zachowanie dobrego stanu zdrowia wymaga zrównoważonego sposobu odżywiania i prowadzenia zdrowego trybu życia.

Cena

ApoD3 żujki, cena 100% 15.8 zł

Preparat zawiera substancję: Colecalciferol

Lek refundowany: NIE
Informacje o lekach dostarcza:

"Właściciel portalu Poradnikzdrowie.pl nie jest właścicielem Bazy Leków. Dostawca bazy leków oświadcza i informuje, że dokłada wszelkich starań, aby wszystkie opisy leków były zgodne z obowiązującym stanem wiedzy, a także oświadcza jednocześnie, że podstawowe znaczenie prawne ma zawsze ulotka dołączona do konkretnego leku, zatwierdzona przez Ministerstwo Zdrowia."