ApoD3 krople

1 porcja (1 naciśnięcie pompki) zawiera 10 µg (400 j.m.) witaminy D3. Opakowanie wystarczy na 200 aplikacji po 400 j.m.

Nazwa Zawartość opakowania Substancja czynna Cena 100% Ost. modyfikacja
ApoD3 krople but. 10 ml z pompką, krople doustne

Colecalciferol

20.0 zł 2019-04-05

Działanie

Suplement diety w postaci kropli doustnych. Witamina D pomaga w prawidłowym wchłanianiu/wykorzystywaniu wapnia i fosforu, pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu wapnia we krwi oraz w utrzymaniu zdrowych kości i zębów. Witamina D pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni, w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego oraz bierze udział w procesie podziału komórek.

Dawkowanie

Podawać bezpośrednio do ust. Dzieci powyżej 1 rż.: 1-2 naciśnięcia pompki dziennie lub według zaleceń lekarza. Niemowlęta i noworodki: 1 naciśnięcie pompki dziennie lub według zaleceń lekarza. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Wskazania

Zalecany w suplementacji witaminą D noworodków od pierwszego dnia życia, niemowląt, dzieci.

Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu.

Uwagi

Preparat nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zachowanie dobrego stanu zdrowia wymaga zrównoważonego sposobu odżywiania i prowadzenia zdrowego trybu życia.

Cena

ApoD3 krople, cena 100% 20.0 zł

Preparat zawiera substancję: Colecalciferol

Lek refundowany: NIE
Informacje o lekach dostarcza:

"Właściciel portalu Poradnikzdrowie.pl nie jest właścicielem Bazy Leków. Dostawca bazy leków oświadcza i informuje, że dokłada wszelkich starań, aby wszystkie opisy leków były zgodne z obowiązującym stanem wiedzy, a także oświadcza jednocześnie, że podstawowe znaczenie prawne ma zawsze ulotka dołączona do konkretnego leku, zatwierdzona przez Ministerstwo Zdrowia."