Active Flora Baby

6 kropli zawiera 6 x 109 Lactobacillus rhamnosus GG ATCC 53103.

Nazwa Zawartość opakowania Substancja czynna Cena 100% Ost. modyfikacja
Active Flora Baby 5 ml, krople doustne 12.58 zł 2019-04-05

Działanie

Suplement diety w postaci kropli zawierający żywe kultury bakterii Lactobacillus rhamnosus GG ATCC 53103. Preparat nie zawiera substancji alergizujących takich jak: białko mleka krowiego, laktoza, sacharoza. Preparat bezglutenowy.

Dawkowanie

Doustnie. Niemowlęta i dzieci w wieku poniżej 12 lat: 6 kropli na dobę podczas posiłku. Dzieci w wieku powyżej 12 lat i dorośli: 12 kropli na dobę podczas posiłku. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Sposób podania. Po wyjęciu z lodówki odczekać kilka minut, aby preparat nabrał temperatury pokojowej. Następnie wstrząsnąć butelką do uzyskania jednolitej zawiesiny. Może pojawić się naturalne zmętnienie. Krople dodać do spożywanego pokarmu lub bezpośrednio do ust. Nie należy mieszać preparatu ze zbyt zimnymi lub gorącymi posiłkami. W przypadku antybiotykoterapii można przyjmować łącznie z antybiotykiem. Po jej zakończeniu, w celu odbudowy mikroflory jelitowej należy rozważyć przyjmowanie probiotyku przez kolejne tygodnie.

Wskazania

Uzupełnienie diety w celu zwiększenia ilości pożytecznych bakterii w przewodzie pokarmowym dla noworodków, dzieci i dorosłych (w tym u wcześniaków i noworodków z niską masą urodzeniową).

Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu.

Uwagi

Przechowywać w lodówce. Po pierwszym otwarciu, preparat należy zużyć w ciągu 30 dni. Preparat nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Przyjmować pod nadzorem specjalisty. Preparat nie jest przeznaczony do stosowania pozajelitowego.

Cena

Active Flora Baby, cena 100% 12.58 zł

Preparat zawiera substancję:

Lek refundowany: NIE
Informacje o lekach dostarcza:

"Właściciel portalu Poradnikzdrowie.pl nie jest właścicielem Bazy Leków. Dostawca bazy leków oświadcza i informuje, że dokłada wszelkich starań, aby wszystkie opisy leków były zgodne z obowiązującym stanem wiedzy, a także oświadcza jednocześnie, że podstawowe znaczenie prawne ma zawsze ulotka dołączona do konkretnego leku, zatwierdzona przez Ministerstwo Zdrowia."