Tabletki z tasiemcem na odchudzanie. Gdzie kupić i ile kosztują tabletki z tasiemcem?

2013-03-05 10:40 Anna Jakimiuk

Pojawiły się informacje, że dieta tasiemcowa czyni cuda. Jednak żaden lekarz nie zaleca takiej metody odchudzającej. Tabletki najłatwiej kupić przez Internet - na forach ogłaszają się dystrybutorzy, którzy prawie nie wspominają o dramatycznych skutkach ubocznych.

Ogromna potrzeba schudnięcia jest bolączką wielu kobiet. Niektóre sięgają po chińskie tabletki z tasiemcem. Gdzie są dostępne i ile kosztują środki, które powoduja awitaminozę i anemię?

Gdzie kupić tabletki z główką tasiemca?

Tabletki z tasiemcem kupuje się w Internecie. Numery kontaktowe dostępne są na różnorakich forach i w serwisach aukcyjnych. W sieci informacje o cudownym działaniu tabletek przyćmiewają apele lekarzy o tragicznych skutkach ich zażywania. Warto jednak zawczasu dowiedzieć się, w jaki sposób pozbyć się tasiemca, już po „cudownej diecie". W ciele człowieka tasiemiec osiąga długość 15 metrów. Skuteczne pozbycie się pasożyta nie jest jednak takie proste, jak wynika z informacji udostępnianych przez dystrybutorów. Leczenie farmakologiczne jest długotrwałe i męczące.

Ile kosztują tabletki z pasożytem?

Tabletki z główką tasiemca kosztują około 2000 zł za 30 tabletek, ale na popularnych serwisach aukcyjnych można kupować je też pojedynczo. Klienci negocjują, a dystrybutorzy obniżają ceny nawet o połowę, bo konkurencja na rynku jest bardzo duża. Metoda jest kontrowersyjna i szkodzi nie tylko zdrowiu, ale także życiu niektórych pacjentów, dlatego wszystkim zależy, żeby sprzedać podejrzany towar z Chin jak najszybciej.

Na dobre ceny i obietnice niewiarygodnych efektów nabierają się głównie polskie nastolatki, które nie zastanawiają się nad przyszłymi skutkami. Połykanie tabletek z główką tasiemca prowadzi do zagnieżdżenia „robaka” w organizmie. Efekt utraty wagi jest bardzo szybki. Jednak wtedy też zaczynają się komplikacje: wymioty, bóle głowy, biegunka, awitaminoza. Lekarze przestrzegają przed tym sposobem na odchudzanie. Wprowadzenie tasiemca do organizmu prowadzi do wycieńczenia organizmu, zakażeń układu pokarmowego lub anemii.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
KOMENTARZE
Beta
|

Masz jakieś namiary

Zyla
|

Posłuchajcie moi drodzy chce was ostrzec przed tasiemcem bralam go cudnie się chudnie i szybko a potem czujesz się fatalnie wolalabys umrzeć wszystko boli wyglądasz jak potwor wypadają włosy nie polecam nie warto marnować życia ja sobie zmarnowalam

Zyla
|

Posłuchajcie moi drodzy chce was ostrzec przed tasiemcem bralam go cudnie się chudnie i szybko a potem czujesz się fatalnie wolalabys umrzeć wszystko boli wyglądasz jak potwor wypadają włosy nie polecam nie warto marnować życia

Bogumiła
|

prosze o maila jakiegs do siebie

Bogumiła
|

prowsze dac jakis kontakt mail

Natka
|

Czesc daasz namiary gdzie je dostalas ?

Płaziniec
|

Ktoś pomylił skoleksy (larwy). Bąblowce są rzeczywiście bardzo niebezpieczne.

13
|

kazdy ma komorki rakowe !!

luna
|

gdzie zamówiłaś?

Daria
|

Nikt nie umarł na tasiemca? Umierają i to coraz więcej ludzi. Otwórzcie oczy.Tasiemiec prowadzi do raka i innych poważnych chorób.Lepiej zdrowo się odżywiać i ruszyć tyłek sprzed komputera.Prowadzę gabinet medycyny naturalnej i codziennie widzę skutki i wyniszczenie organizmu spowodowane pasożytami.