Półroczny syn modelki i piłkarza ma nowotwór. Chłopca czeka chemioterapia

2022-01-21 7:47

Modelka jakiś czas temu zniknęła z mediów społecznościowych, pragnąc spokoju dla siebie i maleństwa. Wczoraj po długiej przerwie pojawił się na jej profilu post, w którym przekazała bardzo smutne wieści.

dziecko
Autor: Getty Images

Półroczny syn Jakuba Rzeźniczaka i Magdaleny Stępień ma bardzo rzadki nowotwór. Po tym, jak wczoraj kobieta otrzymała diagnozę, postanowiła podzielić się nią z internautami na swoim koncie instagramowym:

"Znikając z mediów społecznościowych pragnęłam tylko spokoju dla siebie i dla mojego Synka. Niestety nie było mi to dane. Życie bywa przewrotne i na pewno Wiele i Wielu z Was tego doświadczyło. W tym również i ja. Jednak to z czym przyszło mi się zmierzyć to walka o życie mojego kochanego Synka.

Kiedy pół roku temu Oliwier pojawił się na świecie byłam najszczęśliwszą kobietą nie tylko na kuli ziemskiej, ale i w całym wszechświecie. Wiedziałam, że od tej pory będziemy mieli siebie i miłość, której nie da opisać się słowami. Jest dla mnie wszystkim. Nikt i nic nie jest ważniejsze od Niego. Dziś usłyszałam straszną wiadomość, diagnozę - nowotwór – bardzo rzadko występujący guz wątroby.

Rozpoczynamy walkę, której areną jest szpital. Walkę o ŻYCIE. Oliwierek niebawem przejdzie chemioterapię, a później jeśli będzie taka możliwość będzie leczony chirurgicznie.

Bardzo wierzę w to, że mój mały Wojownik będzie zdrowy, że będziemy cieszyć się życiem. Jedyne o co chce Was poprosić to modlitwa w intencji zdrowia mojego Kochanego Olisia. Płynie od Was taka dobra energia, że jeśli wszyscy połączymy się w modlitwie to na pewno stanie się cud."

Wpis Magdaleny na Instagramie dostępny jest tutaj