Dlaczego warto zapłacić więcej decydując się na wybór szczoteczki sonicznej?

2020-09-11 14:35 Materiał sponsorowany

Szczoteczki sonicze mają dobre opinie. Czy jednak każda jest taka sama, czy może różnią się od siebie? Czy tania szczoteczka też da taki efekt, jak droższy model? Rozwiewamy wątpliwości - lepiej zapłacić więcej i naprawdę korzystać z tego, co szczoteczka soniczna może nam zaoferować. A może wiele.

Z wyborem szczoteczki sonicznej jest jak z każdym sprzętem elektronicznym. Przed dokonaniem zakupu trzeba sprawdzić plusy i minusy, porównać parametry. Różnica polega na tym, że szczoteczka ma dbać o nasze zęby! A ładny i zdrowy uśmiech jest bardzo pożądany w dzisiejszych czasach. Ceny szczoteczek sonicznych zaczynają się od 100 zł. Co możemy mieć w tej cenie? Szczoteczkę z głowicą, akumulator, silnik... czasami także dużą ilość drgań na minutę. A potem okazuje się, że główka do szczoteczki (którą trzeba wymieniać do trzy miesiące) kosztuje prawie tyle samo, co szczoteczka.

Dlatego wybierając szczoteczkę soniczną należy wziąć pod uwagę wszystkie parametry. Kupując droższą szczoteczkę mamy gwarancję jakości i odpowiednich testów. Niektóre marki przykładają ogromną wagę do jakości i testują szczoteczki wielokrotnie w różnych warunkach... Mają odpowiadać potrzebom użytkowników na każdym pułapie, być skuteczne, a ich cena nie może być wygórowana.

Szczoteczka, która łączy się z aplikacją w telefonie i pokazuje ci mapę zębów z tymi obszarami, którym poświęciłeś za mało czasu na szczotkowanie? Proszę bardzo, dla Philips Sonicare DiamondClean Smart HX9924/07 to żaden problem. Możesz także planować swoje cele - np. usuwanie płytki nazębnej. Każdego tygodnia dostaniesz także spersonalizowany raport dotyczący sposobu spersonalizowania.

Philips Sonicare
Autor: materiały prasowe

Ale to nie wszystko. Philips Sonicare to jedyna szczoteczka soniczna zaakceptowana przez Polskie Towarzystwo Stomatologiczne, a jej rezultaty zostały udowodnione badaniami klinicznymi. Szczoteczki soniczne Philips Sonicare można kupić już od 300 zł. 

Philips Sonicare
Autor: materiały prasowe

Porównanie skuteczności w redukcji zapalenia dziąseł, krwawienia dziąseł i poziomu płytki nazębnej między dwoma szczoteczkami

Redukcja płytki nazębnej* Redukcja zapalenia dziąseł* Redukcja krwawienia dziąseł*
Philips Sonicare DiamondClean Smartz końcówką Premium Plaque Defence (bez użycia aplikacji mobilnej, w trybie Clean) 22,20% 51,32% 72,78%
Oral-B Genius 8000z końcówką Floss Action (bez użycia aplikacji mobilnej, w trybie Daily Clean)* 10,56% 20,07% 48,46%

*Wynik redukcji procentowej o podaną wielkość po sześciu tygodniach stosowania w warunkach domowych

Dlaczego Philips Sonicare?

  • usuwa do 10x więcej płytki nazębnej niż szczoteczka manualna
  • gwarantuje do 7x zdrowsze dziąsła już w 2 tygodnie
  • pozwala uzyskać bielsze zęby już w 3 dni
  • skutecznie czyści przestrzenie pomiędzy zębami
  • jest bezpieczna dla osób z wrażliwymi zębami, aparatami ortodontycznymi, licówkami, implantami, uzupełnieniami protetycznymi

W modelu Philips Sonicare DiamondClean Smart HX9901/03 poza regulacją obrotów (niską, średnią i wysoką) znajdziemy programy:

  • Clean dla precyzyjnego czyszczenia na co dzień
  • White+ do wybielania, a właściwie do usuwania przebarwień powierzchniowych
  • Gum Health dla poprawy zdrowia dziąseł
  • Deep Clean+ oferujący wydłużone, głębokie czyszczenie
  • TongueCare do czyszczenia języka

Wybierając szczoteczkę do zębów warto wiedzieć, co ma do zaoferowania. Zwłaszcza, że nowoczesne technologie zawsze będą nas wspierać w troszczeniu się o jamę ustną i higienę.

Philips Sonicare
Autor: materiały prasowe
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
KOMENTARZE