PoradnikZrowie.plSprawdź się › Sprawdź płuca - płuca, dotlenienie, rozedma płuc, zapalenie płuc, płuca palacza

Sprawdź płuca

Sprawne płuca oznaczają, że każda komórka ciała jest dobrze dotleniona i odżywiona. O tym, czy masz silne płuca, przekonasz się w prosty sposób.

UWAGA! Musisz odpowiedzieć na wszystkie pytania!

1

reklama
najczęściej czytane
Forum: Lekarz niezwykły Temat: Okuliści
Z okulistów polecam dr.Marek Prost, dr.Kuliński albo dr.Różycki z cm mml.
Autor:
Forum: Choroby laryngologiczne Temat: Leczenie chrapania
Chrapanie jest męczące dla wszystkich :/ to fakt. Mąż zawsze chyba od urodzenia chrapał :P a tak na poważnie, chrapanie można wyleczyć żyjemy w XXIw. to i technologia poszła w górę, wystarczy poszperać w necie ...
Autor:
Forum: Choroby laryngologiczne Temat: nawracająca angina
Z endżin nie ma żartów, powszechnie przyjęto że przy częstych infekcjach ... siup wycinamy migdał, no może i tak wypadałoby żeby bez przerwy nie lądować z dzieckiem u lekarzy bądź w najgorszym wypadku w szpitalu. ...
Autor:
Forum: Choroby reumatyczne Temat: Ból mięśni, sztywność i uczucie mrowienia
Zgadza się jest 4Flex Silver .Ja mam 55 lat i go stosuje. Ostatnio kupiłam mamie która ma 85 lat. Mam nadzieję że chociaż trochę złagodzi bóle stawów.
Autor:
newsletter

Co tydzień bezpłatny serwis newsów nie tylko o zdrowiu, urodzie, odchudzaniu...

zapisz się na newsletter

Poradnikzdrowie.pl – wiodący serwis o zdrowiu, zawierający kompendium wiedzy o chorobach, leczeniu, profilaktyce, badaniach. Sprawdź się – testy – diagnoza zdrowia i samopoczucia. Tu znajdziesz testy: Czy grozi ci jaskra? Czy grozi ci zachwianie równowagi kwasowo-zasadowej w organizmie? Czy masz nadciśnienie? Czy umiesz wypoczywać? Jak się bezpiecznie opalać? Sprawdź płuca. Sprawdź, jaką masz cerę. Czy grozi ci miażdżyca? Czy jesteś dobrze przygotowana do porodu? Czy masz suchą cerę? Czy umiesz zaplanować swój wypoczynek? Oceń ryzyko zachorowania na AMD (zwyrodnienie plamki żółtej). Sprawdź płuca - drugi sposób. Test dla babci. Czy grozi ci przerost prostaty? Czy masz giętki kręgosłup? Czy powinieneś odwiedzić kardiologa? Jak bardzo jesteś zniewolony przez papierosy? Serce czy rozum. Sprawdź stawy.

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.