Poradnik ZdrowieKalkulatory › Licznik kalorii

Jeżeli zamierzasz komponować codzienne menu z głową, zapewne zaciekawi cię, ile kalorii ma kotlet schabowy, a ile ulubiony batonik? Nic prostszego. Wybierz konkretny produkt z listy, wciśnij klawisz „oblicz”, a wyświetli ci się liczba kalorii, jaka jest w jego 100 gramach. Dowiesz się także, ile jest tam białka, tłuszczu i węglowodanów. Możesz także sprawdzić, ile kalorii pochłaniasz dziennie – wystarczy zsumować produkty wszystkich swoich posiłków.

Przykro nam, ale musisz mieć włączony javascript, aby poprawnie oglądać tą stronę.
reklama
najczęściej czytane
Forum: Medycyna niekonwencjonalna Temat: Antyoksydanty: prawdy i mity
ja przeczytałam wszystko i jestem pełna uznania i szacunku za podej za podejście do tematu.
Autor:
Forum: Medycyna niekonwencjonalna Temat: Antyoksydanty: prawdy i mity
ja przeczytałam wszystko i jestem pełna uznania i szacunku za podej
Autor:
Forum: ABC odchudzania Temat: Czy Meridia to cudowna pigułka na odchudzanie
A ja po prostu przestałam jeść chleb, ziemniaki ,jem mniej i chudnę...i nie mam ochoty na obżarstwo.Polecam.
Autor:
Forum: Choroby układu kostnego Temat: Ścięgno Achillesa - urazy i leczenie
Witam dobrze że nie mieliście takiego pecha jak ja. -kwiecień 2013 zerwałam Achillesa ( poprawna diagnoza dopiero po 3 tygodniach ) -wrzesień powrót do pracy z bólem nogi -grudzień ból coraz silniejszy -od marzec/kwiecień do ...
Autor:
newsletter

Co tydzień bezpłatny serwis newsów nie tylko o zdrowiu, urodzie, odchudzaniu...

zapisz się na newsletter

Poradnikzdrowie.pl – wiodący serwis o zdrowiu, zawierający kompendium wiedzy o chorobach, leczeniu, profilaktyce, badaniach. Sprawdź się – kalkulatory – przeliczniki miar, jednostki miary, przeliczniki jednostek, jednostki miar, przeliczniki jednostek miar. Narzędzie do przeliczania. Liczniki kalorii. Dni płodne. Kalkulator wagi BMI. Licznik dnia porodu. Indeks glikemiczny. Licznik kosztów nałogu. Sprawdzian grupy krwi dziecka. Łatwy w obsłudze kalkulator i przelicznik.

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.