Kalkulator miar

Zastanawiasz się, ile gramów ma łyżka? Jak odmierzyć 100 g mąki bez wagi, ile to będzie szklanek? Ile waży szklanka cukru pudru? Nasz kalkulator ułatwi ci dokonanie stosownych przeliczeń. Wypróbuj nasz przelicznik miar kuchennych i ciesz się gotowaniem.

Kalkulator miar

Produkt:
Kierunek:
Wartość:
Przelicz z:
Wartość:
Przelicz na:

Przelicznik miar kuchennych ułatwi przeliczanie szklanek na gramy i odwrotnie. Gdy w przepisie zalecają użycie np. 125 g mąki, a ty nie masz pod ręką wagi, za miarkę może posłużyć ci właśnie szklanka, łyżka i łyżeczka.

ile g w szklance (250 ml) Ile g w łyżce (15 ml) Ile g w jednej łyżeczce (5 ml)
cukier 220 g 15 g 5 g
mąka 170 g 10 g 3 g
woda 250 g 15 g 5 g
mleko 250 g 15 g 15 g
miód 350 g 21 g 7 g
masło 20 g 7 g
sól 300 g 19 g 6 g
olej 225 g 15 g 5 g
kakao 125 g 7 g 2,5 g
śmietana 30% 270 g 16 g 5 g
śmietana 18% 220 g 12 g 4 g
Inne kalkulatory
Testy
Zdrowa społeczność
W najnowszym miesięczniku Zdrowie
Zdrowie - 07/2017
Dołącz do nas:
Forum
data

Lipiec 19, 2017

Mialam robione badanie na NFZ, mialo byc bez znieczulenia. Dzien badania, czekam na swoja kolej razem z osoba towarzyszaca, patrze, z gabinetu wychodzi ledwo pan wlasnie po kolonoskopii. Dowiaduje sie ze on mial znieczulenie i spal w czasie badania wiec tym bardziej mnie to przestraszylo,...

data

Lipiec 11, 2017

Za skurcz jest też odpowiedzialny brak potasu. Miałam skurcze i uciążliwe drżenie powieki mimo przyjmowania magnezu. A okazało się, że brakowało mi potasu, który również łatwo wypłukuje się z organizmu, szczególnie latem, gdy są upały. Teraz ja i mój partner w okresie letnim przyjmujemy...

data

Lipiec 12, 2017

Dziewczyny nie bójcie sie tego zabiegu, mialam dzis w Częstochowie, wszystko przebieglo pomyślnie i bezboleśnie. Jestem obowiązana bandażem uciskowym ktory jutro mam zdjąć. Na wynik niestety trochę trzeba poczekac.

Poradnikzdrowie.pl – wiodący serwis o zdrowiu, zawierający kompendium wiedzy o chorobach, leczeniu, profilaktyce, badaniach. Sprawdź się – kalkulatory – przeliczniki miar, jednostki miary, przeliczniki jednostek, jednostki miar, przeliczniki jednostek miar. Narzędzie do przeliczania. Liczniki kalorii. Dni płodne. Kalkulator wagi BMI. Licznik dnia porodu. Indeks glikemiczny. Licznik kosztów nałogu. Sprawdzian grupy krwi dziecka. Łatwy w obsłudze kalkulator i przelicznik.

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.