Poradnik ZdrowieKalkulatory › Jak tyjesz?

Każdy człowiek jest inaczej zbudowany i każdy trochę inaczej tyje. Niektórzy w pasie, inni na linii pośladków i ud. Zanim zaczniesz się odchudzać, poznaj swój typ otyłości i skorzystaj z naszych rad.

Obwód pasa (w cm)
Obwód bioder (w cm)
 
reklama
najczęściej czytane
Forum: Leki Temat: Zakażenie układu moczowego - profilaktyka, leczenie
świetnie to powiedziałaś oba urinale są przeznaczone do innego stosowania dlatego też skład obu znacznie się różni.
Autor:
Forum: Leki Temat: Zakażenie układu moczowego - profilaktyka, leczenie
gosc12 zwróć uwagę na różnicę w ilości witaminy D - w urinalu intensiv jest jej ponad dwukrotnie więcej. Witamina D wspomaga układ odpornościowy, a to bardzo ważne przy wszelkich infekcjach. Dlatego w zykłym urinalu jest ...
Autor:
Forum: Modne diety Temat: NovoSlim, opinie użytkowników - warto stosować?
wszyscy polecali mi błonnik bo moim głownym problemem była bardzo powolna przemiana materii ale działał on intensywnie i co parę dni także nie czułam się z tym dobrze, za to Novoslim wpływa na pracę jelit ...
Autor:
Forum: O Was, dla Was Temat: Ulubiony specyfik na przeziębienie i inne choroby
Alergia, wzmocnienie i tradzik. Nie ma nic lepszego tylko olej z czarnuszki! Wystepuje tez w kapsułkach. Polecam
Autor:
newsletter

Co tydzień bezpłatny serwis newsów nie tylko o zdrowiu, urodzie, odchudzaniu...

zapisz się na newsletter

Poradnikzdrowie.pl – wiodący serwis o zdrowiu, zawierający kompendium wiedzy o chorobach, leczeniu, profilaktyce, badaniach. Sprawdź się – kalkulatory – przeliczniki miar, jednostki miary, przeliczniki jednostek, jednostki miar, przeliczniki jednostek miar. Narzędzie do przeliczania. Liczniki kalorii. Dni płodne. Kalkulator wagi BMI. Licznik dnia porodu. Indeks glikemiczny. Licznik kosztów nałogu. Sprawdzian grupy krwi dziecka. Łatwy w obsłudze kalkulator i przelicznik.

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.