Poradnik ZdrowieKalkulatory › Idealna waga

Sprawdź, ile powinnaś ważyć. Uwaga! Kalkulator oblicza prawidłową wagę tylko dla osób dorosłych.

Podaj wzrost (w cm)
 
najczęściej czytane
Forum: Choroby układu moczowego Temat: Urolog w Poznaniu
Jeśli Pani była to już na pewno się przekonała, że super lekarz z dr Michalskiego (http://www.adammichalski.pl/#page=page-1). Kompetentny, rzeczowy urolog! Potrafi rozmawiać z pacjentem i dokładnie tłumaczy jak będzie przebiegało leczenie, ile potrwa zabieg oraz ile ...
Autor:
Forum: Depresja - grupa wsparcia Temat: Mam dość życia..:(Pomóżcie..
Aby skutecznie walczyć z depresją nie można zapomnieć o dobrym psychologu który specjalizuje się w zwalczaniu jej. Depresja dopada wiele osób którzy nie potrafią sobie poradzić z codziennymi problemami. Nieleczona depresja może nieść za sobą ...
Autor:
Forum: Modne diety Temat: Dieta odchudzająca. Jadłospis tygodniowy
Należy jest wszytsko co proponują, wszystkie podpunkty są ważne. Zamiast kawy pije sie zieloną herbatę. Powinno wogole się pić 3 szklani lub więcej zielonej herbaty na dzień. Jabblka można zastąpić innym owocem byle nie bananem.
Autor:
Forum: Modne diety Temat: Dieta odchudzająca. Jadłospis tygodniowy
Wszystkie punkty i można pić samiast kawy zieloną herbatę. Jak pijemy herbatę to tylko zieloną w ciągu dnia lub zamiast kawy.
Autor:
newsletter

Co tydzień bezpłatny serwis newsów nie tylko o zdrowiu, urodzie, odchudzaniu...

zapisz się na newsletter

Poradnikzdrowie.pl – wiodący serwis o zdrowiu, zawierający kompendium wiedzy o chorobach, leczeniu, profilaktyce, badaniach. Sprawdź się – kalkulatory – przeliczniki miar, jednostki miary, przeliczniki jednostek, jednostki miar, przeliczniki jednostek miar. Narzędzie do przeliczania. Liczniki kalorii. Dni płodne. Kalkulator wagi BMI. Licznik dnia porodu. Indeks glikemiczny. Licznik kosztów nałogu. Sprawdzian grupy krwi dziecka. Łatwy w obsłudze kalkulator i przelicznik.

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody MURATOR S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody MURATOR S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.