Jak pieścić penisa ręką?

Autor: Lena Janicka

Jak pieścić penisa ręką, żeby doprowadzić partnera do orgazmu? Na penisie i w jego pobliżu jest aż 5 punktów erogennych - żołądź, wędzidełko, szew moszny i krocza, krocze i męski punkt G. Zobacz, w jaki sposób ich dotykać, żeby doprowadzić go do istnej eksplozji!

Jak pieścić penisa ręką?

Epicentrum męskiej rozkoszy mieści się w kroczu - to właśnie tutaj zlokalizowane są najczulsze punkty męskiego ciała i to ich stymulacja dostarcza mężczyznom najsilniejszych doznań. Ponieważ wielu mężczyzn chętnie ogranicza grę wstępną do minimum i najchętniej już na początku przeszłoby do sedna, można od razu, bez zbędnego, przydługiego wstępu zabrać się za pieszczoty penisa.

Jeśli chcesz podarować parterowi niezwykle intensywny finał, skup się na pieszczotach poniższych punktów erogennych. Możesz stymulować je zarówno podczas gry wstępnej jak i w trakcie stosunku.

Punkt H - żołądź

Główka penisa to najbardziej wyczulona na dotyk część członka. Jest silnie unerwiona, dlatego powinno się z nią obchodzić delikatnie. Większość panów woli, by podczas stymulacji ręką nie dotykać główki bezpośrednio lecz przez napletek, rytmicznie go zsuwając i nasuwając.

Rozmieszczenie punktów erogennych to kwestia indywidualna, dlatego u różnych mężczyzn ta erotyczna mapa może wyglądać nieco inaczej. Powszechnie przyjmuje się, że do pozagenitalnych stref erogennych u mężczyzn należą: kark, skronie, powieki, uszy, wewnętrzna strona ud, pośladki, brodawki sutkowe. Wielu mężczyznom także sprawia przyjemność muskanie górnej partii ramion i pleców.

Masując penisa ręką warto pamiętać o pieszczotach wieńca - uskoku oddzielającego główkę od trzonu. To niepozorne zagłębienie jest źródłem niezwykle silnych doznań, jeśli więc chcesz, by twój mężczyzna umierał z rozkoszy, nie zapomnij o tym miejscu.

Punkt F - wędzidełko

Wędzidełko to luźny fałd skórny na spodniej stronie członka, łączący napletek z żołędzią. Mężczyźni uwielbiają, gdy kobieta delikatnie i rytmicznie naciska na nie palcem. Jeśli pieszczoty wędzidełka szczególnie podniecają twojego partnera, postaraj się łaskotać je w jak najbardziej wyrafinowany sposób.

Nie przegap

Strefa R - szew moszny i krocza

Jest to linia przebiegająca od nasady członka przez worek mosznowy. Partner na pewno będzie zadowolony, gdy delikatnie przeciągniesz po niej palcami. Jeśli nie masz oporów przed odważniejszymi pieszczotami oralnymi, możesz zrobić to językiem. Jeszcze większą przyjemność sprawisz ukochanemu, gdy ujmiesz w dłoń worek mosznowy i wykonasz delikatny masaż jąder.

Krocze

To niewielki obszar pomiędzy moszną a odbytem. Jest silnie unerwiony, dlatego jego stymulacja może dostarczyć mężczyźnie intensywnych odczuć. W połowie tego odcinka wyczujesz małe zagłębienie, które najlepiej stymulować poprzez rytmiczny nacisk palcem, stopniowo zwiększając intensywność. Zanim jednak zabierzesz się za pieszczoty krocza, ustal z partnerem, czy się na to zgadza. Nie każdy mężczyzna lubi tak odważne igraszki.

Męski punkt G

Znajduje się w głębi odbytu, na wewnętrznej ściance, około 5 cm od zwieracza. Można go stymulować na dwa sposoby: od zewnątrz – mocno uciskając palcami wgłębienie w kroczu lub przez odbyt – wsadzając palec na głębokość 5 cm i poruszając nim podobnie jak podczas stymulacji punktu G u kobiety.

Pieszczoty punktu G tuż przed orgazmem znacznie wzmacniają jego intensywność. Weź jednak pod uwagę fakt, że stymulacja tego miejsca nie jest zwykłą pieszczotą i niedoświadczonym mężczyznom może w ogóle nie sprawić przyjemności. Partner może mieć opory przed penetracją analną, dlatego przed stosunkiem warto wspólnie wyznaczyć granicę, do jakiej możecie się posunąć podczas pieszczot.

Polecamy
Męskie strefy erogenne: gdzie i jak dotykać mężczyznę podczas gry wstępnej?

Męskie strefy erogenne: gdzie i jak dotykać mężczyznę podczas gry wstępnej?

Strefy erogenne u mężczyzny nie ograniczają się do penisa i jego okolic - choć dla większości mężczyzn to pieszczoty tych miejsc ...

fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij print wydrukuj
Zobacz także
Zdjęcia: thinkstockphotos.com

Aktualizacja: 02.12.2015

DlaPacjentow24.pl
Najpopularniejsze artykuły
Seks analny - jak się kochać analnie? Seks analny - jak się kochać analnie?

Seks analny od zawsze budzi wiele kontrowersji. Opinie o zaletach orgazmu analnego przeplatają się...

więcej

17748

Jak znaleźć PUNKT G i jak go pieścić Jak znaleźć PUNKT G i jak go pieścić

Podobno nie wszystkie kobiety mają punkt G. Warto go jednak poszukać. Ten mityczny punkt rozkoszy...

więcej

15326

ŁECHTACZKA - jak ją pieścić, by dać najwięcej przyjemności ŁECHTACZKA - jak ją pieścić, by dać najwięcej przyjemności

Mężczyźni teoretycznie wiedzą, że kobiety mają łechtaczkę, której uciskanie powoduje rozkosz....

więcej

14172

Seks oralny. 5 powodów dla których unikamy seksu oralnego Seks oralny. 5 powodów dla których unikamy seksu oralnego

Seks oralny czyli doprowadzanie się wzajemnie do orgazmu za pomocą pieszczot ustami i językiem,...

więcej

12126

Znajdź badanie

albo

albo

Alfabetyczny indeks badań

a b c d e f g h i k
l m n o p r s t u v
w z ż
Eksperci

To, kiedy zaczyna Pani krwawić po odstawieniu tabletek, jest zależne wyłącznie od Pani organizmu i nie ma możliwości zmiany tego.

Zdrowa społeczność

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.