Komentarze do:

Sposoby na powiększenie penisa

adamski | 25.05.2015 godz 22.49

moj ma 19 cm ,dziewczyna jest w pelni zadowolona .no ale chetnie bym go powiekszyl jeszcze ,ktos doradzi co moglbym zrobic?

odpowiedz

Wojtula | 25.05.2015 godz 16.22

Zachęcam do zapoznania sie z ofertą http://nplink.net/WjAV8Kj9. Efekty lepsze niż po jakichkolwiek tabletkach

odpowiedz

Mateusz_89 | 25.05.2015 godz 16.07

Też do niedawna miałem problem z małym penisem. Czułem się źle z tym stanem rzeczy wiec zacząłem szukać pomocy. Mój kolega, który miał ten sam problem polecił mi zajrzeć na stronę http://nplink.net/V1T5BXt8. Na początku nie wierzyłem w cudowne specyfiki na powiększenie penisa. Jednak byłem już tak podłamany moim problemem, że posłuchałem się kolegi i zakupiłem produkt z tej strony. Muszę przyznać, że przez 3 miesiące stosowania specyfiku, penis powiększył się o jakieś 3 cm. Byłem zaskoczony tym faktem, gdyż tak jak już wcześniej napisałem nie wierzyłem w moc różnych preparatów. Dzięki temu środkowi w końcu mam lepsze samopoczucie. Nie wiem czy ten środek pomoże i wam, ale jeśli nie spróbujecie to się nie przekonacie. Ja zaryzykowałem, ale opłacało się.

odpowiedz

Mariusz | 25.05.2015 godz 12.39

Mam nowinę

Tabletki sa raczej mało skuteczne, nie ma co się oszukiwać. Jak naprawdę chcesz mieć wysokiego "generałka" to trzeba zainwestować w specjalny przyrząd do rozciągania. Inwestycja droga ale naprawdę warto. Przykładowy opisany urządzenia jest tutaj http://moczdrowia.pisz.pl/dlugi-pyton/

odpowiedz

Lodowiec | 18.05.2015 godz 19.42

JJa mam dość małego jak na mój wiek. We wywodzie ma 8 cm. Za to wytryski są naprawdę obfite. Z resztą walę sobie konia oglądając rozbierające się atrakcyjne dziewczyny i tak nic nie pomaga. Mam za to dość grubego ledwo mieści mi się w zaciśniętej pięści. Pozdrawiam.

odpowiedz

mark55 | 15.05.2015 godz 14.23

powiekszenie

Mi polecono SizePower ( http://sizepower.pl). To mi lekarz dokładnie doradził. Postanowiłem że się wezmę za temat, bo odkąd pamiętam nie byłem zadowolony z wymiarów i teraz widzę w związku, że moja dziewczyna, też nie odczuwa jakoś przyjemności. Także staram się jakoś to zmienić.

odpowiedz