Komentarze do:

Sposoby na powiększenie penisa

maniek60 | 06.05.2015 godz 07.57

Nie kupować i nie inwestować w nie realne bzdury

Ludzie o czy wy piszecie??? Nie ma leku na podniesienie pręta!!! Wymysły ludzi którzy chcą zarobić kasę są nieograniczone. Oczywiście naturalne sposoby mają sens a pozostałe to pic na wodę Stosowałem różne lubrykanty, afrodyzjaki itp. Wydałem na to ok 4000 i wielkie guno po prostu rozczarowanie. Ostatnio kupiłem bardzo reklamowany LL MAXILONG SPRAY Nawet czerstwy chleb na żołądku się nie chciał podnieść. Naciągają ludzi jak mogą. Naturalne sposoby są najlepsze poszukajcie w necie. Pozdrawiam

odpowiedz

Andrzej | 01.05.2015 godz 18.54

Marcel znam ten ból. Mi moja laska też wciskała, że jej nie przeszkadza blabla bla a potem się dowiedziałem, że się wyśmiewa z mojego sprzętu wśród znajomych. Szkoda nawet pisać. W końcu się wkurzyłem i poszukałem czegoś na mój problem. Trafiłem na SizePower. Po 3 miesiącach kuracji mój sprzęt powiększył się o 3,5 cm. Rewelka. Teraz jestem królem w łóżku!

odpowiedz

Artur | 01.05.2015 godz 08.51

Widzę, że nie tylko ja mam problem z za małym małym. Ja stosuje kurację przy pomocy SizePower i mój sprzęt urósł o 4 cm a to jeszcze nie koniec. Teraz to laski będą piszczały z radości na sam widok!

odpowiedz

Ludi | 23.04.2015 godz 12.01

Powiększenie penisa

Ja tam kompleksów nie mam . Stosuje środki z tej firmy : www.powieksz-penisa.nd.pl i się nie przejmuje Nie trzeba daleko oszukać sposobu

odpowiedz

Marcel | 20.04.2015 godz 14.08

Sposoby na powiększenie penisa

Mój penis miał zaledwie 8 cm i to w stanie, gdy był mocno rozgrzany. Bzdurą jest, że dla partnerski liczy się tylko wnętrze. Mnie przez mój mały duży problem w sumie rozpadły się 2 związki. Może to nie był oficjalny powód, ale sex w udanym związku jest ważny, a moje partnerki nie były w pełni usatysfakcjonowane, bo palce to nie to samo. A takie niezaspokojenie z ich strony przekładało się na złe samopoczucie i na związek. Brałem różne cudowne tabletki i działały, ale nie mogłem ich łykać całe życie. I po zaprzestaniu kuracji mój penis wracał do stanu początkowego, 8 cm. Wydałem może łącznie jakieś 3 000 zł. Zacząłem więc szukać trwałej metody na powiększenie penisa i zakupiłem urządzenie, które powoli, ale trwale powiększa penisa, a przy okazji koryguje krzywizny. Po 6 miesiącach mój penis w stanie wzwodu ma 12 cm długości i jest to trwały efekt bez żadnej chemii. Pro long system może wydaje się drogi, ale w porównaniu ze skutecznością i kasą, którą wydałem na tabletki to strzał w 10. Polecam ten produkt, każdemu kto chce na trwałe powiększyć penisa. Zobaczcie więcej o jego działaniu: http://track.prolongsystem.pl/product/Pro-Long-System/?pid=137&uid=13030 Powodzenia!

odpowiedz

Dawid | 16.04.2015 godz 22.09

większy

Sprawdźcie też wszystkie dostępne metody powiększania członka opisano na stronie bezkompleksu24.pl

odpowiedz