Komentarze do:

Sposoby na powiększenie penisa

stormiak | 23.04.2014 godz 13.38

post

Ja również mogę potwierdzić, że Penilarge działa. NIe wiem czy zdecydowałbym się na chirurgiczne powiększanie penisa ponieważ bałbym się, że może coś zostanie uszkodzone. Tak czy inaczej każdy powinien wcześniej spróbować tabletek. Mi pomogły.

odpowiedz

Elo | 21.04.2014 godz 15.09

www

Kobiety zarówno jak i mężczyźni chcą wiele rzeczy - taki kaprys. Jak przychodzi co do czego to ludzie ze swoich ideałów odpuszczają i zakochują się w nieidealnym partnerze. Każdy ma różne priorytety i nie każda kobieta kieruje się wyborem mężczyzny poprzez pryzmat wielkości jego członka( aczkolwiek na pewno jakiś % kobiet tym się kieruje, tak samo jak część facetów kieruje się pewnymi walorami kobiecości u płci pięknej). Z obserwacji moich wynika, że część facetów próbuje się swoją wielkością dowartościować kosztem kolegów z mniejszym sprzętem. Wszystko po to by zrekompensować własne niepowodzenia na innym froncie. Dla facetów faktycznie ma to większe znaczenie niż dla kobiet ( nie ma też co ukrywać, że dla kobiet też ma to znaczenie, ale nie bez powodów większość ma przeciętniaka, jakby w toku ewolucji kobiety stwierdziły, że solidna pałka jest najważniejsza to by nikt nie miał teraz poniżej 20 cm, a jednak ludzie mają na ogół mniej.)

odpowiedz

Sylwia, | 28.12.2013 godz 21.17

Jak uprawiać miły seks z facetem, którego się nie lubi?

odpowiedz

Jaremi | 09.12.2013 godz 13.55

Tabletki to chyba najlepsze rozwiązanie... Jakoś nie wyobrażam sobie operacji czy innych metod, których opisy brzmią co najmniej dziwnie.

odpowiedz

Tadek | 02.12.2013 godz 22.31

widziałem dziś nowy ranking środków na powiększenie, pogrubienie penisa na rspp.pl, warto zajrzeć produkty różnych firm

odpowiedz

Sławoj | 02.11.2013 godz 21.27

Pompka i inne tego typu gadżety z pierścieniami to nie jest coś, co w XXI wieku powinno się używać. Wbrew niektórym tu piszącym są sposoby, żeby cieszyć się wzwodem i nie korzystać z podejrzanych chińskich farmaceutyków czy porad szarlatanów. Kilka dobrych pomysłów jest opisanych tutaj: http://bezerekcji.pl/problemy-z-erekcja/metody-leczenia/

odpowiedz

Patrycjusz | 17.10.2013 godz 22.36

Niektórzy z facetów działają w myśl zasady "jaki mam taki pcham" a tu wystarczy skorzystać z dostępnych na rynku środków np. http://powiekszaniepenisa.biz i cieszyć się większym przyrodzeniem!

odpowiedz

kono | 13.09.2013 godz 12.24

To prawda, tylko operacja, zobaczcie - http://likemed.com/pl/penis-augmentation/operacyjne-powiekszanie-penisa.html Żadne tabletki wam penisa nie wydłużą, bo w jaki sposób? Możliwe jest to jedynie operacyjnie i raczej nie jest to opcja dla każdego...

odpowiedz
1 2 3